غیاثیان: بدلیل استقلال کادر فنی حضور در سمت مدیر فنی را قبول نکردم

سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم خراسان با اشاره به لزوم حضور ابومسلم در لیگ برتر گفت: حضور من به عنوان مدیرفنی استقلال کادر فنی را تحت الشعاع قرار می داد. سید کاظم غیاثیان در گفتگو با خبرنگار مهر در مشهد اظهار داشت: تیم فوتبال ابومسلم در حال حاضر شرایط بدی ندارد و اگر این تیم می توانست در بازی گذشته مقابل مس سرچشمه خوب نتیجه بگیرد قطعا به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر باز می گشت. وی تصریح کرد: با این وجود هرچند سخت است اما ابومسلم هنوز هم دیدارهای حساسی دارد که با کسب 16 امتیاز می تواند بعنوان تیم دوم گروه خود به مرحله حذفی صعود به لیگ برتر راه یابد. سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم در خصوص سمت مدیرفنی خود در این تیم گفت: طی صحبتی که با مسئولان باشگاه ابومسلم داشتم به آنها گفتم که در این شرایط هدف اصلی همه اهالی فوتبال خراسان نتیجه گرفتن مشکی پوشان است و اگر قرار باشد که مدیرفنی شوم قطعا نمی توانم جایگاه مناسبی را در این زمینه داشته باشم....
غیاثیان افزود: با حضور من در ابومسلم، سرمربی جدید استقلال فنی اش را از دست می داد و این موضوع کمکی به ابومسلم نمی توانست داشته باشد.

وی با بیان اینکه علی حنطه افکار خاص خودش را دارد، خاطرنشان کرد: این طبیعی است که هر سرمربی دوست دارد استراتژی مدنظر خودش را در حیطه فنی پیاده سازی کند.

سرمربی سابق ابومسلم ادامه داد: با این حال اگر قرار باشد کسی با نام مدیرفنی به تیم اضافه شود و نتواند هیچ اظهار نظری بکند، چنین وضعی قطعا درست نیست.

غیاثیان تأکید کرد: اینکه استقلال مربی از دست برود و یا اینکه مدیرفنی نتواند هیچگونه اظهار نظری بر شرایط تیم داشته باشد، هر دو به یک شکل نامطلوب است و به اعتقاد من به اختلاف ایجاد می کند.

وی گفت: بدلیل شرایط فعلی تیم ابومسلم بهتر می بینم که فعلا به چنین مسائلی نپردازم چرا که بخاطر هواداران فوتبال خراسان دوست دارم این تیم به لیگ برتر صعود کند و دچار حاشیه نشود.

سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم خراسان اظهار داشت: ابومسلم از مسئولان صادق و درستکاری برخوردار است که امیدوارم روز به روز شرایط بهتری را برای مشکی پوشان رقم بزنند و معتقدم که این مسئولان می توانند آینده درخشانی را برای ابومسلم تضمین کنند.