خداداد عزیزی بعد از شكست خانگی در برابر اتكا: هواداران حق دارد معترض باشد، اما توانایی ابومسلم بیشتر از این نیست

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از شكست در مقابل تیم اتكا گرگان گفت: هنوز نتوانسته‌ایم بفهمیم چرا در بازی‌ها نوسان داریم.به گزارش ایسنا خراسان، خداداد عزیزی در جمع خبرنگاران افزود: مشكل ما این است كه در یك بازی خیلی خوب بازی می‌كنیم و در بازی بعد افتضاح می‌شویم، ما نوسان زیادی داریم و با وجود تلاشی كه برای حل این مشكل كردیم، اما هنوز نمی‌دانیم چرا تیم دچار نوسان است.وی ادامه داد: به بازیكنانم گفته بودم كه نباید در باد پیروزی هفته قبل بخوابند، ما در این بازی در نیمه اول كاملا تعطیل بودیم و در اواخر نیمه دوم تازه یادمان افتاد كه باید گل هم بزنیم، اما هر چه حمله كردیم فایده نداشت ولی در مقابل، تیم حریف دو حمله انجام داد و به دو گل رسید.
 هواداران حق دارد معترض باشد، اما توانایی تیم ما بیشتر از این نیست
 عزیزی در خصوص اعتراض هواداران تیمش نسبت به بازی بازیكنان تیم ابومسلم گفت: تماشاچی حق دارد معترض باشد، هواداران ما تمام بازی‌ها را می‌بینند و فوتبال را می‌فهمند و نمی‌توانند قبول كنند كه یك تیم در یك بازی خیلی خوب و در بازی بعدش خیلی بد باشد، به همین دلیل هواداران این مساله را به حساب غیرت بازیكنان می‌گذارند، اما توانایی تیم ما بیشتر از این نیست....

وی افزود: هواداران از من می‌خواهند كه هر 11 بازیكنی را كه امروز بازی كردند، از تیم بیرون كنم، اما چنین چیزی غیرممكن است، ما نمی‌توانیم همه بازیكنان را اخراج كنیم و تیم دیگری بسازیم.
 

وی ادامه داد: من و كادر فنی‌ام و حتی حشمت مهاجرانی كه سابقه زیادی در فوتبال دارد و استاد این رشته است هنوز سر در نیاورده‌ایم كه چرا تیم ما در مقابل شاهین بوشهر اینقدر خوب بود، در مقابل تیم ایران جوان افتضاح بازی كرد و یا چرا بعد از بازی خوبی كه در مقابل استیل‌آذین انجام دادیم، امروز بازی ما به این وضع بود؛ ما امروز بی‌هدف بازی می‌كردیم و اصلا خوب نبودیم، مقدار زیادی از زمان بازی را از دست دادیم و بعد از آن متوجه شدیم كه باید گل بزنیم.
 

وی خاطرنشان كرد: بازیكنانم در خارج از خانه آرامش بیشتری دارند زیرا در بازی‌های خانگی برای برد به میدان می‌رویم، كه همین مساله باعث استرس بر روی آن‌ها می‌شود، اما این دلیلی برای شكست ما نیست زیرا استرس و فشار برای همه تیم‌ها وجود دارد.
 

مچ پای بز كوهی هم در ورزشگاه تختی می‌پیچد
 

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم همچنین در خصوص اعتراض هوادارانش نسبت به تغییر مكان بازی این تیم از ورزشگاه تختی به مجموعه ورزشی ثامن، ‌گفت: زمین ورزشگاه تختی دیگر تبدیل به یك زمین خاكی شده است و به زودی به زمینی سنگلاخی تبدیل خواهد شد، كه مچ پای بز كوهی هم در آن می‌پیچد، ما به همین دلیل بازی‌هایمان را به ورزشگاه ثامن منتقل كردیم تا بتوانیم از بازی روی زمین استفاده كنیم، اما متاسفانه از زمین خوب ثامن هم نتوانستیم استفاده كنیم، اگر می‌خواستیم در ورزشگاه تختی بازی كنیم باید از بازی مستقیم و درگیرانه و زدن زیر توپ استفاده می‌كردیم و به دعا می‌نشستیم تا برنده شویم.
 

وی در خصوص وضعیت تیمش در جدول مسابقات عنوان كرد: دو بازی دیگر تا پایان نیم‌فصل داریم كه امیدواریم بتوانیم در آن‌ها نتیجه بگیریم، اما امروز با توجه به نتایج سایر تیم‌های مدعی در مسابقات، فرصت خوبی داشتیم كه خود را به صدر جدول نزدیك كنیم اما متاسفانه موفق نبودیم.
 

مدعی باشیم، بازیكن می‌گیریم
 

وی در خصوص برنامه‌هایش برای تعطیلات نیم‌فصل لیگ دسته اول ‌گفت: اگر در بازی‌های آینده موفق بودیم و توانستیم جزو مدعیان قرار بگیریم و هنوز شانسی برای صدرنشینی وجود داشت، به دنبال جذب بازیكن و تقویت تیم هم خواهیم بود.
 

مسوولان سیاه‌جامگان خوشان علت جدایی‌ام را پیدا كنند
 

عزیزی در ادامه در پاسخ به ادعای مالك باشگاه سیاه‌جامگان مبنی بر اینكه عده‌ای كه در تیم سیاه‌جامگان بوده و به تیم ابومسلم رفتند باند بوده‌اند، گفت: مالكین باشگاه سیاه‌جامگان خودشان به دنبال این باشند كه دلیل حضور ما در تیم ابومسلم را پیدا كنند، آن‌ها باید علت جدایی من و سایر اعضای تیم از سیاه‌جامگان را پیدا كنند و بفهمند چرا ما كه از اول در كنار آن‌ها بوده‌ایم و خودمان تیم را بستیم، از آن‌ها جدا شده‌ایم.
 

وی افزود: تیمداری به این وضعی كه دوستان فكر می‌كنند نیست، آن تیم را آن‌ها تشكیل نداده‌اند، پشت میز خود نشسته بودند و یك دفعه دیدند كه تیمی برایشان جمع شده است، آن تیم را من جمع كردم و آن را فرزند خود می‌دانستم و تا وقتی كه احساس می‌كردم برای آن باشگاه ارزش و احترامی دارم به آن‌ها خدمت كردم، اما خودشان بگردند دلیل جدایی‌ام را پیدا كنند.
 

به كت مدیرعامل باشگاه آویزان نیستم
قرارداد من در ابومسلم 140 میلیون تومان است

 

وی ادامه داد: من از آن دسته آدم‌ها نیستم كه به كت مدیرعامل باشگاه آویزان باشم، هم‌اكنون 40 نفر فقط به كت خودم آویزان هستند، من در سیاه‌جامگان دنبال پول نبودم و هیچ قراردادی هم نداشتم، اما دوستان خودرویی را به من دادند و گفتند این پیش قسط قراردادت است، در حالیكه قراردادی وجود نداشت؛ در ابومسلم هم به دنبال پول نبودم و با اینكه مسوولان باشگاه بارها خواستند به قراردادم اضافه كنند، قبول نكردم زیرا كه برای كمك به این تیم آمده‌ام، قرارداد من در ابومسلم 140 میلیون تومان است، در حالی كه همه می‌دانند با هیچ تیم دیگری حتی حاضر نیستم دو برابر این مبلغ هم قرارداد ببندم.
 

مسوولان سیاه‌جامگان به پر و پای من نپیچند
صحبت كنم، چیزهایی می‌گویم كه یك شهر را بهم بریزد
كاری نكنید، دلیل جدایی‌ام را بگویم
 

عزیزی تاكید كرد: از مسوولان سیاه‌جامگان می‌خواهم كه به پر و پای من نپیچند، همه می‌دانند كه اگر بخواهم صحبت كنم چیزهایی می‌گویم كه یك شهر را بهم بریزد. پس خودشان دلیل رفتنم را پیدا كنند و اجازه ندهند كه من دلیل جدایی‌ام از سیاه‌جامگان را به همه بگویم؛ دوستان در زمانی كه با ابومسلم برای مالكیت تیم دعوا داشتند من برایشان عزیز بودم، اما نمی‌دانم بعدا چه شد كه همه چیز عوض شد؛ من دوست ندارم دیگر در مورد اتفاقات باشگاه سیاه‌جامگان صحبت كنم، پس دوستان هم دیگر این كار را انجام ندهند.
 

آدم‌هایی مثل من تاریخ مصرف ندارند
تا زمانی كه به من نیاز داشتید، اسطوره بودم اما حالا شده‌ام باند؟

 

وی ادامه داد: آدم‌هایی مثل من تاریخ مصرف ندارند كه از آنها استفاده كنید و بعد دورشان بیاندازید، تا زمانی كه به من نیاز داشتید من برایتان اسطوره بودم اما حالا شده‌ام باند؟
 

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان خاطرنشان كرد: دوستان به دنبال علت جدایی تمامی اعضای كادر فنی خود از تیم باشند، من باندبازی كردم، دیگران چرا از سیاه‌جامگان جدا شدند؟
 

من و هاشمی‌نسب محتاج پول آن‌ها نیستیم
 

وی در خصوص جدایی مهدی هاشمی‌نسب از تیم سیاه‌جامگان نیز گفت: هاشمی‌نسب اصلا آقایان را نمی‌شناخت كه بخواهد به تیم آن‌ها برود، او به خاطر من به سیاه‌جامگان آمد و دوستان قراردادی با او نوشتند و اعلام كردند كه برای اینكه بقیه بازیكنان اعتراضی نكنند، نصف مبلغ قرارداد را به عنوان قرارداد رسمی ثبت می‌كنیم و نصف دیگر را به صورت غیررسمی به او می‌دهیم، اما مدام برای پرداخت حقوق او بهانه تراشیدند و از این كار سر باز زدند، من و هاشمی‌نسب محتاج پول آن‌ها نیستیم كه مدام برای پول‌مان درخواست بدهیم، به همین دلیل هاشمی‌نسب تصمیم گرفت از سیاه‌جامگان جدا شود.
 

وی افزود: مالكان سیاه‌جامگان تنها یك خودرو به من دادند كه اگر بخواهند آن را هم پس خواهم داد.

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.