حنطه ، سرمربی سیاه جامگان فوتبال خراسان : هر 3 دیدار برای ما حكم فینال دارد و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.

علی حنطه  در خصوص شرایط تیم ابومسلم عنوان كرد: شرایط بسیار خوبی داریم و امیدوار در 3 دیدار آینده بتوانیم تمامی امتیارها را كسب كنیم. هر 3 دیدار برای ما حكم فینال دارد و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد. وی با اشاره به اینكه ابومسلم 70 درصد شانس قرار گرفتن در رده دوم جدول را دارد، افزود: آلومینیوم دچار بحران است و مطمئن باشید در دیدارهای آینده امتیاز از دست خواهد داد. ما 3 دیدار در خانه داریم و آلومینیوم 2 بازی میهمان خواهد بود. در هفته پایانی برابر گسترش فولاد قرار خواهیم گرفت و می‌توانیم خودمان تكلیفمان را مشخص كنیم...

سرمربی ابومسلم خاطرنشان كرد: در صورتی كه به بازی پلی‌آف راه یابیم مطمئن باشید می‌توانیم به لیگ برتر صعود كنیم. تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم در 3 دیدار آینده هر 9 امتیاز را كسب كنیم.
حنطه درباره اتفاقات دیدار گذشته برابر پیام مخابرات فارس یادآور شد: دیدار ما در پادگان نظامی برگزار شد و هر كاری كه خواستند انجام دادند. در نیمه دوم تماشاگران به هر طریقی بازیكنان و كادر فنی ما را عصبانی كردند و آرمین رهبر نیز عصبانی شد.
سرمربی ابومسلم درباره استعفای آرمین رهبر به خبرنگار فارس گفت: به هیچ عنوان با استعفای وی موافقت نكردیم، زیرا او مربی زحمت‌كشی است و فقط دو سه روز به وی مرخصی دادم. به هیچ عنوان وی با كادر فنی درگیر نشد و فقط زمانی كه به رختكن آمد با صدای بلند به او گفتم كمی آرامش خود را حفظ كند.
حنطه افزود: مربی باید حرفه‌ای عمل كند و نباید زود ناراحت شود كه فردا مشكلی پیش آید. هر جا رفتم با رهبر كار كردم و به هیچ عنوان دوست ندارم او را از دست بدهم. امیدوارم با صحبت‌های آینده او نیز به تیم بازگردد.

منبع : فارس