سخنگوی باشگاه : با توجه به مشخص بودن برنامه‌ها، تیم را در حد لیگ برتر می‌بندیم

سخنگوی باشگاه ابومسلم خراسان گفت: عملكرد تیم در فصل گذشته موفق بوده است.بهزاد تیمورپور در میزگرد بررسی مشكلات فوتبال استان خراسان رضوی در ایسنا تصریح كرد: با توجه به شرایط موجود در تیم، به نظر می‌رسد كه عملكرد تیم بسیار موفق و قابل دفاع است.وی افزود: در بحث موفقیت تیم همانطور كه 70 درصد مردم استان نیز در نظرسنجی پیامكی كه از صدا و سیما پخش شد تشخیص داده بودند، مشكل عدم ثبات مدیریت است و به نظر می‌رسد برای موفقیت باشگاه با سابقه ابومسلم، ثبات مدیریت در كنار توجه مسوولان لازم است تا بتوان به چشم‌انداز تعریف شده دست یافت، همانطور كه در فصل گذشته نیز در صورت حمایت مسوولان استان و اداره كل تربیت بدنی، نتایج تیم می‌توانست بهتر باشد؛ بالاخره مدیركل تربیت‌بدنی كه مسوولیت اجرایی دارد و مسوولان می‌توانستند دین خود را به باشگاه  ادا كنند....


تیمورپور ادامه داد: اگر استان اصفهان را با خراسان رضوی مقایسه كنیم، متوجه اهمیت مدیریت در باشگاه می‌شویم، اصفهان تیم‌هایی دارد كه در مقابل سابقه ابومسلم به چشم نمی‌آیند، اما به دلیل مدیریت قوی به سرعت به جایگاه‌های بسیار خوبی رسیده‌اند؛ البته ما برای فصل آینده برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام داده‌ایم که تا چند روز آینده اعلام خواهیم كرد.

 

وی درآمد حاصل از تبلیغات را از عوامل موثر در موفقیت تیم‌ها دانست و افزود: صدا و سیما نزدیك به 10 میلیارد تومان درآمد از تبلیغات صنعت استان دارد، اما قابل توجه است كه چرا وقتی خواستیم دور زمین فوتبال را با كمترین هزینه پر كنیم و تبلیغات انجام دهیم تا به باشگاه كمك شود، توجهی نشد. اگر فقط 500 میلیون تومان هم برای ورزش استان تبلیغ شود، شرایط بهتر خواهد شد و امیدوارم برای سال‌های آینده به این قضیه نیز توجه شود.

 

سخنگوی باشگاه ابومسلم خراسان با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در ورزش استان خاطرنشان کرد: یكی از مهمترین مسائلی كه برای موفقیت تیم نیاز است، اغنای افكار عمومی نسبت به مسوولان ورزش و مدیران باشگاهی است؛ مردم باید نسبت به مدیران ورزش اعتماد به دست آورند و رسانه‌ها نباید مدام كارهای انجام شده را به چالش بكشند، همانطور كه یك مجری تلویزیونی با 2 جمله تلاش‌های یك جمع را زیر سوال می‌برد، این نشان از نقش مهم رسانه‌ها در افكار عمومی دارد.

 

وی تاکید کرد: از رسانه‌ها می‌خواهم به مسائل گذشته برنگردند؛ هر گاه تیم نتیجه می‌گیرد، عده‌ای از خبرنگاران بحث مالكیت تیم را مطرح می‌كنند و باعث بر هم زدن آرامش آن و تضعیف روحیه بازیكنان می‌شوند و اگر این مسائل رعایت شود اوضاع تیم نیز بهتر خواهد شد.

 

تیمورپور در خصوص فصل آینده ابومسلم اظهار کرد: الان نیز برای جذب بازیکن دیر شده است! با توجه به مشخص بودن برنامه‌ها، تیم را در حد لیگ برتر می‌بندیم؛ همه كارها تنظیم شده، بودجه بر همین اساس تهیه شده و برنامه‌ریزی‌ها دقیق است و هیچ شك و شبهه‌ای  نداریم و وفایی، مالك باشگاه نیز برنامه‌ها را كنترل می‌كند.

 

وی ادامه داد: برای جام حذفی نیز برنامه‌هایی جدی داریم که به زودی اعلام خواهیم کرد.

 

سخنگوی باشگاه ابومسلم خراسان اظهار كرد: برنامه‌ها برای فروش سهام باشگاه نیز جدی است و برنامه‌های اقتصادی و عملیاتی داریم كه كاری علمی است كه این‌ها نیز به زودی به طور اختصاصی از طریق خبرگزاری ایسنا اعلام می‌شود.