ابومسلم خراسان روز 23 شهریور ماه در هفته نخست، مقابل حریف خود تیم فولاد یزد در این شهر به میدان می رود.

'علی حنطه' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: از روز سه شنبه گذشته تا روز جمعه و قبل از شب های قدر، سه بازی تداركاتی با سه تیم در تهران و بعد از لیالی قدر نیز سه بازی تداركاتی با تیم های توانمند در شهر مشهد داریم. وی ادامه داد: نتیجه این بازی ها برای ما مهم نیست بلكه افزایش آمادگی و روحیه بازیكنان و كادر فنی برای حضور موفق در مسابقه های لیگ دسته یك فوتبال، سرلوحه اقدامات و اهداف ما از انجام این بازی ها است. وی بیان كرد: نتیجه بازی ها هر چه باشد ما را به آینده امیدوارتر می كند و تلاش می كنیم با افزایش آمادگی و انجام بازی های خوب در رقابت های تداركاتی، بازی های موفقی در دیدارهای آینده لیگ برتر داشته باشیم....

مسابقه های لیگ دسته یك فوتبال جام آزادگان در گروه 14 تیمی، از روز 23 شهریور ماه آغاز می شود و تا روز 15 اردیبهشت ماه سال آینده ادامه می یابد.
تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی به عنوان نماینده این استان و شهر مشهد در مسابقه های لیگ دسته یك باشگاه های كشور، در گروه 'الف' این بازی ها با تیم های صنعت ساری، ایرانجوان بوشهر، مس رفسنجان، شهرداری اراك، فولاد یزد، شهرداری بندرعباس، داماش ایرانیان تهران، پیكان تهران، گسترش فولاد تبریز، اتكا گلستان، پیام مخابرات فارس، استیل آذین سمنان و سایپا قائمشهر، هم گروه است.
همچنین در گروه 'ب'، تیم های شهرداری یاسوج، شهر صنعتی كاوه تهران، تربیت یزد، پاس همدان، آلومینیوم هرمزگان، گهر زاگرس درود، برق شیراز، شیرین فراز كرمانشاه، نساجی قائمشهر، گل گهر سیرجان، استقلال جنوب تهران، نفت مسجد سلیمان، نیروی زمینی تهران و ماشین سازی تبریز قرار دارند.
تیم ابومسلم خراسان رضوی، روز 23 شهریور ماه در هفته نخست این مسابقه ها مقابل حریف خود تیم فولاد یزد در این شهر به میدان می رود.