غیاثیان ، سرمربی مشكی پوشان خراسانی : در ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه (ع) به میدان می‌رویم

کاظم غیاثیان  در خصوص قرارداد با تیم فوتبال ابومسلم عنوان کرد: صحبت‌هایی با مسئولان باشگاه مشهدی انجام داده‌ام و منتظر تسویه حساب و صدور رضایت‌نامه باشگاه سیاه جامگان هستم. با علوی، مدیرعامل سیاه جامگان صحبت کردم و وی گفت که مشکلی برای صدور رضایت نامه وجود ندارد. وی افزود: من خیلی ساده و راحت به تیم سیاه جامگان رفتم و انتظار داشتم تا آنها نیز خیل راحت با این موضوع برخورد کنند. انشاالله مشکل خاصی پیش نمی ‌آید و فردا روی نیمکت ابومسلم خواهم نشست.غیاثیان درباره شرایط تیم ابومسلم خاطرنشان کرد: تیم بدی بسته نشده و چندین بازیکن لیگ برتری دارد، اما ابومسلم دو مشکل دارد یکی اینکه تیم 100درصد آماده نیست و دیگری عدم هماهنگی بازیکنان است که امیدوارم این موضوع در هفته‌های آینده برطرف شود.....

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا نیم فصل روند رو به رشدی داشته باشیم و با جذب 2، 3 بازیکن در نیم فصل بتوانیم برای صعود به لیگ برتر مبارزه کنیم.

غیاثیان در خصوص کادر فنی تصریح کرد: تمامی افراد گذشته در کنار تیم خواهند بود. ضمن اینکه به علت سنگینی کار سنوبری و جانداری به کادر فنی اضافه خواهند شد تا با قدرت بیشتری در ادامه رقابت‌ها حاضر شویم.

وی درباره دیدار فردا ابومسلم با مس رفسنجان گفت: اولین دیدار خانگی خود را در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا 3 امتیاز را به دست آوریم.
منبع : فارس