اکبر میثاقیان : خیلی دوست داشتم ابومسلم هم لیگ برتری شود؛ همیشه مشکی را دوست داشتم و دارم

اکبرمیثاقیان در پاسخ به این سؤال که در صورت حضورش در ابومسلم آیا این تیم هم می توانست به لیگ برتر برگردد، گفت: چون درابومسلم نبودم، نمی توانم در این باره صحبت کنم اما از ته قلبم این را می گویم که خیلی دوست داشتم ابومسلم هم می توانست لیگ برتری شود.
وی در ادامه درخصوص تصمیمش برای بازگشت به ابومسلم، اظهار داشت: هنوز هیچ تصمیمی برای سال بعد و آینده ندارم و با آلومینیوم هستم. درضمن اگر بخواهم به ابومسلم برگردم و دوستان باشگاه من را نخواهند، نمی شود کاری کرد. هرچند که این را هم باید بگویم که همیشه ابومسلم را دوست داشتم و دارم اما 4 سال پیش که من از ابومسلم رفتم دوستان و مدیران باشگاه من را نخواستند.

بازی با شهرداری یاسوج را هم می توانستیم ببریم اما در این بازی از شاگردان جوانترم استفاده کردم آنها هم خیلی خوب بازی کردند ولی در دقایق اضافی نیمه دوم، متأسفانه گل خوردیم.
سرمربی آلومینیوم هرمزگان در ادامه اظهار داشت:من و کادر فنی در کنار بازیکنان تیم امسال برای صعود به لیگ برتر برنامه داشتیم و تلاش زیادی کردیم. خوشحالم که این زحمات نتیجه داد و 3 هفته مانده به پایان لیگ صعود کردیم و بعد از 50 سال، بندرعباس صاحب یک تیم درسطح اول فوتبال شد.