بیانیه هواداران ابومسلم در خطاب به صحبتهاى هاشم حسینى ، رییس هیات فوتبال استان

 

هواداران باشگاه ابومسلم از سید هاشم حسینى ، رییس هیات فوتبال استان انتقاد كرند. حسینى در مصاحبه اخیر خود در خبر گزارى ایسنا خراسان در طى مصاحبه اى عنوان كرده است كه : اینجا شهری فوتبالی است و حدود سه میلیون نفر علاقه‌مند و هوادار دارد كه قول می‌دهم اگر حتی تیمی با نامی دیگر وارد مشهد شود در صورت چهار پیروزی، تماشاچیان عاشق این تیم شوند، تماشاچیان ما ورزشی و حرفه‌ای هستند و فقط اسم را دوست ندارند.

جناب اقاى سید هاشم حسینى ، رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوى ، ما هواداران ابومسلم از شما كه ریاست هیات فوتبال را در اختیار دارید انتظار چنین سخنانى نداشتیم . ابومسلم شناسنامه فوتبال خراسان است . حدود پنجاه سال قدمت دارد و در دل همه عاشقان فوتبالدوست خراسانى جاى دارد. ابومسلم ویترین ورزش خراسان بزرگ است ، چطور مى شود تیمى تازه بیاید و همه عاشق این تیم شوند. اینجا خراسان است و دو تیم ریشه دار و پرطرفدار به نامهاى ابومسلم و پیام دارد !!! لطفا با این سخنان خود ، دل ما هواداران زخم خورده را بیشتر از این به درد نیاورید . این حرف هاى شما به جاى كمك كردنتان است ! شما كه صحبت از همكاری همه استان مى زنید چرا اینگونه ادامه دادید ! جاى بسى تعجب است ...


 


 

 

 


شما فقط بازى ابومسلم با ملوان ( لیگ برتر نهم ) را دیده اید !!؟ ایا باید فقط یك بازى را كه كمترین تماشاگر امده در وسط هفته ، را بسنجید !!؟   شما شرایط ابومسلم در فصل اخیر در لیگ برتر را به یاد نمى اورید ؟ ضعف شدید مدیریت ، مشكلات مالى ، از دست دادن بازكنان ستاره ابومسلم ، نبود وسیله ایاب ذهاب به ورزشگاه خارج از شهر و خیلى موردهاى دیگر .... پرطرفدارترین تیم غیر تهرانى ، موقعى كه تراكتور در لیگ یك بود ، كدام تیم بود؟
اگر ابومسلم ، اندازه یك سر سوزن دیگر تیم ها حمایت می شد ، ورزشگاه بزرگ ثامن حتى جوابگوى ظرفیت هواداران ابومسلم نبود !!!

هوادران باشگاه ابومسلم خراسان
26 فروردین ماه 90