مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی : فوتبال استان هنوز به نقطه آغاز هم نرسیده است ، تنها مشكل ورزش خراسان عدم وجود همدلی و همراهی است

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاكید كرد: تنها مشكل ورزش استان عدم وجود همدلی و همراهی است.به گزارش ایسنا خراسان، دكتر سید علی اكبر هاشمی جواهری در آیین تقدیر از برترین‌های ورزش خراسان رضوی در سال 90 كه به همت هفته‌نامه نخست برگزار شد، عنوان كرد: ورزش استان دارای ظرفیت‌های فراوانی است اما متاسفانه نبود همدلی و همكاری نگذاشته از این ظرفیت‌ها استفاده كنیم.وی تصریح كرد: 6 ماه پیش كه به عنوان مدیركل ورزش و جوانان معرفی شدم، هیچ‌گاه فكر نمی‌كردم این میزان ظرفیت در ورزش استان وجود داشته باشد و در حقیقت ما غرق در ظرفیت‌ها و استعدادها هستیم و با این شرایط انتظار از ورزش استان خیلی بیشتر است و باید با تقویت روحیه همدلی به این جایگاه برسیم....

وی ادامه داد: متاسفانه از این ظرفیت‌ها در مقابله با همدیگر استفاده می‌شود اما اگر بتوانیم آن‌ها را همسو و هم‌جهت كنیم، با توجه به ظرفیت‌های بسیار در عرصه‌های علمی، ‌تجهیزاتی، سرمایه‌گذاری و رسانه‌ای ورزش، آینده روشنی در پیش خواهیم داشت.

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاكید كرد: ورزش خراسان رضوی از نبود نیروی انسانی متخصص و سرمایه رنج نمی‌برد بلكه همراهی و همدلی گروهی نیاز داریم و تمام سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی می‌توانند به این مهم كمك كنند.

هاشمی جواهری افزود: متاسفانه زمینه را برای حضور بعضی سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان ایجاد نكردیم و باید بستر را آماده كنیم تا آن‌ها به ورزش اعتماد كرده و از این اعتماد خود پشیمان نشویم.

وی ورزش را زمان مشترك آحاد جامعه با گرایش‌های سیاسی و سلیقه‌های مناسب خواند و گفت: حتی در هنر هم این قدر زبان مفاهمه مشترك وجود ندارد.

وی با اشاره به شرایط فوتبال خراسان رضوی عنوان كرد: فوتبال استان هنوز به نقطه آغاز هم نرسیده كه بخواهد در كشور حرفی برای گرفتن داشته باشد؛ آیا به راستی به لحاظ فنی و مالی و اقتصادی برای یك تیم لیگ‌برتری زمینه‌سازی كرده‌ایم؟

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح كرد: امیدوارم روزی برسد كه وقتی به گذشته نگاه می‌كنیم، افسوس آن را نخوریم.