کاپیتان به خانه بر می گردد؟ سید محمد حسینی : همه بازیکنانی که از ابومسلم توانستند به رده های بالا برسند مدیون ابومسلم اند

سید محمد حسینی در آستانه جدایی از ذوب آهن؛
 هیچ چیز نمی تواند به مانند خبر بازگشت ستاره سابق ابومسلم به اردوی مشکی پوشان برای طرفداران این تیم خوشخال کننده باشد.دیروز خبری روی خروجی خبرگزاری ها رفت که می تواند تا حدود زیادی شرایط را برای خوشحالی هواداران ابومسلم از داشتن کاپیتانی که سال ها در این تیم بازی کرده است فراهم کند. سیدمحمد حسینی که 6 سالی می شود چمدانش را به مقصد اصفهان بست و از ابومسلم راهی ذوب آهن شد گویا جدایی اش از جمع ذوبی ها قطعی شده است...

حسینی، درخصوص شرایط قراردادش با ذوب آهن و درخواستی که برای فسخ آن به باشگاه ذوب آهن داده است به خبرنگار ما گفت: به دلیل مشکلات خانوادگی با این که هنوز با باشگاه ذوب آهن قرارداد داشتم با آقای ابراهیمی موضوع را درمیان گذاشتم که ایشان هم جلسه ای را ترتیب دادند که در آن جلسه دو طرف به فسخ قرارداد رضایت دادیم و من برای بازگشت به مشهد مشکلی نخواهم داشت.
کاپیتان سابق ابومسلم گفت: نمی دانم با توجه بازی که برای ذوب آهن در هفته اول لیگ برتر داشتم می توانم به ابومسلم بپیوندم یا نه اما این را باید بگویم که همه بازیکنانی که از ابومسلم توانستند به رده های بالا برسند مدیون ابومسلم اند و من هم یکی از آنهایم و اگر پیشنهاد باشد به ابومسلم برگردم حتماً قبول خواهم کرد.
حسینی در خصوص این که آیا تاکنون از باشگاه ابومسلم برای بازگشت به این تیم تماسی گرفته شده است، گفت: چون من با ذوب آهن قرارداد داشتم کسی خبر نداشت که من می خواهم از این تیم جدا شوم به هیمن دلیل هنوز با من در این خصوص صحبتی نشده است.

.............................

ابراهیمی: نمی‌توانیم حسینی را به زور نگه داریم
مدیر عامل باشگاه ذوب آهن با اعلام این که تا فردا(امروز) در خصوص جدایی سیدمحمد حسینی از این تیم تصمیم گیری می‌شود، گفت: نمی‌توانیم هیچ بازیکنی را به زور نگه داریم.
خسرو ابراهیمی، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص جدایی سیدمحمد حسینی از این تیم ضمن بیان این مطلب گفت: سیدمحمد با من در خصوص جدایی‌اش از تیم ذوب آهن صحبت کرد و گفت به دلیل بیماری که دچار آن شده‌ام و همچنین مشکلات خانوادگی که در حال حاضر دارم دیگر نمی‌توانم در اصفهان بمانم و باید به مشهد برگردم.
وی در همین خصوص افزود: من از حسینی پرسیدم که آیا پای تیم دیگری در میان است که وی گفت این موضوع به هیچ وجه درست نیست و من به دلایلی که گفتم دیگر نمی‌توانم در تیم ذوب آهن فوتبال بازی کنم و باید به مشهد برگردم.