قلب همه مردم ایران برای اوج گرفتن ابومسلم می تپد

امجد شکوه مقام گفت: ابومسلم در حال حاضر روند رو به رشدی را پیش گرفته است و اگر چه در خطر سقوط قرار گرفته ایم اما با پیروزی بر تراکتور و تساوی پیروزمندانه مقابل استیل آذین، شایستگی مشکی پوشان را به خوبی نشان دادیم. در دیدار با استیل آذین اصول پرسینگ را به خوبی اجرا کردم و توانستم ستاره استیل آذین را از روند بازی خارج کنم.هافبک تیم فوتبال ابومسلم مشهد  ضمن بیان این مطلب افزود: با این حال متأسفم که این سیر صعودی در شرایطی به سراغ تیم آمده است که تأثیر چندانی در صعود چند پله ای ما در جدول ندارد و البته ما نیز تا آخرین مسابقه و دیدار با مس کرمان تمامی تلاش مان را خواهیم کرد.وی تصریح کرد: منتقدان ابومسلم باید بدانند که این تیم در طول فصل با چه شرایطی مواجه بوده است و چه فشارهایی بر ما وارد آمده است که از بارز ترین آنها می توانم به تغییر سرمربی اشاره کنم بر همین اساس باید بگویم که جدا شدن مشکی پوشان از انتهای جدول جای بسی خوشحالی دارد...

شکوه مقام در خصوص درخشش خود در دیدار با استیل آذین تهران نیز گفت: قرار گرفتن در مقابل تیمهایی چون استیل آذین و سپاهان به سبب متمول بودن و پر ستاره بودن آنها بسیار سخت است اما بازیکنان ما ثابت کردند که فرقی با ستاره های چند صد میلیونی این تیم تهرانی ندارند.

وی ادامه داد: در دیدار با استیل آذین تمامی بازیکنان ما مفید و مثمر ثمر ظاهر شدند که البته بنده نیز سهم کوچکی در این بین داشتم و توانستم با اجرای دستورات سرمربی و یار گیری صحیح، علی کریمی که به واقع ستاره و کاپیتان تیم میزبان است را به نوعی از روند بازی خارج کنم.

هافبک ابومسلم با اشاره به اینکه چنین نقشی در فوتبال با روحیه ام سازگار نیست تأکید کرد: بنده زیاد مایل نبودم که در مهار علی کریمی به صورت افراطی عمل کنم چرا که اینگونه بازی سبب سلب خلاقیت از بازیکن می شود اما در هر صورت من تابع حرفهای علی حنطه بودم و خوشبختانه توانستم در اصول پرسینگ بسیار موفق ظاهر شوم که این نتیجه تفکرات مثبت سرمربی تیم است.

امجد شکوه مقام اظهار داشت: قلب همه مردم ایران برای اوج گرفتن ابومسلم می تپد و همه علاقمندان به فوتبال منتظرند تا ابومسلم و در واقع فوتبال خراسان رضوی باز هم به روز های موفقیت آمیزش دست پیدا کند که به اعتقاد من این امر دور از ذهن نیست.

نظرات

 1. سلام
  به امید پیروزی مقابل تیم سپاهان
  و بعدش هم پرسپولیس رو شكست بدهیم
  در اخر هم با شكست مس و شكست دیر یمهای انتهای جدولی مقابل حریفانشان ، جشن ماندن در لیگ را در مشهد برپا كنیم
  ایران مشكیته
 2. سلام اقای ذاکری
  عجب شعری گفته شعر گران قدر

  منم یه شعر قدیمی از ابومسلم محبوبم میگم
  تكراری


  (به عشق مشكی)
  میدونی تو ایرون كی اینداخته وحشت آره عزیزم سیاه جامگان مشهد
  همه بازیكناش خوب و نجیب تو كل ایرون ندارن یه رقیب
  اسطوره فوتبال ایران میدونی كیه خودم بهت میگم خداداد عزیزیه
  همونی كه داد بازیكنای استرالیارو سرگیجه مارك بوسنیچو دیدی در مقابلش مثه هویجه
  عزیزی و واحدی و عنایتی واندو همشون كردن به فوتبال ایران یه خدمتی
  اینا همه made in ابومسلمن هر كدوم تو فوتبال یه معلمن
  عشق مو شخصا ناصحیه برا دیدنش هر هفته به ثامن موروم
  بدون ابومسلم فوتبال نداره معنایی حیف نیست تو همچین لیگی بازی كنه تیم به این رعنایی
  این لیگ كه میبینی لیگه از سرصدقه ابومسلمه دیگه
  لباسشون مشكی و قرمز آث میلانه چیكار كنیم داداش ابومسلم ایرانه
  پرپولیس استقلالو میكنه لوله واسه همه تیما ابومسلم یه غوله
  ابومسلم محبوب هر چی دله فقط دارم از بعضیا یه گله
  دارم می گم به اون بچه اسكولا كه سنگ پیروزی استقلالو به سینه میزنن ..خلا
  بیا ابومسلمو بكن حمایت تو با حمایت اونا به تیم خودت می كنی خیانت
  ابومسلم عشق همست
 3. فوتبال خراسان طی سالهای اخیر، دوران چندان مطلوبی را سپری نکرده است.  فوتبال درشهرستانهای استان رو به افول بوده وتا احتضـار فاصله چندانی ندارد.  تیم های مشهدی دارای حامیـــان مالی موثر و کارایی نیستند. به تیم های پایه که  اهمیت وجود و فعـالیت آنان بر کسـی پوشیـده نیست، توجه شـــــایانی نمی شود.  مدارس فوتبال بدون داشتن متولی و ناظر،به طریقی که خود می خواهندفعــالیت  می کنند.وضعیت زمـین ها و امـاکن تاسف بار است.دلســوزان و صاحبان علم و  تجربه اعم از مــدیر ، مربی ، ســرپرست و .....در انزوای کامل بسر می برند.  مسابقات بدون نظم و برنامــه مدون برگــزار می گردد.مسئــولین از جانب هیچ-  کس برای این نابسامانیها بازخواست نمی شوند و از همه مهمتر اصحاب رسانه،  صداوسیما و روزنامه های محلی مانند خراسان و قدس هیچ مسئــــــولیتی دراین  موارداحساس تکلیف نمی نمایندوزندگی خصوصی فلان ستاره خارجی وحاشیه ـ  های تیم ها و بازیـکنان نامداررا بردردها وکمـبودهای بچــه های مشهد،سبزوار،  تربت،خواف،فریمان و . . .ترجیح می دهند

 4. شاعر : علی ذاکری
  ابومسلم عشقه منه
  درسته پول نداریم ولی باشگاه که داریم
  جای تمرین نداریم ولی خوابگاه که داریم
  حالاکه وجهه بازی نداریم و بازیکن سازی نداریم
  تو مشهد یه غازی نداریم
  وتماشاگر راضی نداریم باز رو ما فول میکنی ؟
  دروازه رو پر گل میکنی؟

  اگه خواستی در وب قرار بده
 5. ابومسلم باید به خاطر هوادارن بی شمارش در لیگ بماند ...
  اگه ابومسلم نباشه اصلا لیگ ایران معنای نداره
  هیچ جای ایران مثل ابومسلم طرفدارهای دواتیشه نداره

  انشاالله پرسپولیس رو در مشهد با حمایت هواداران خونگرم خراسانی ، گل باران كنیم و انتقام خود را از تیمهای تهرانی بگیریم

  مشكی سرور سرخابی

  دمت گرم امجد شكوه مقام
  گل گفتی
 6. ایران فقط مشكی


  ما از سرخابی بسیار متنفریم
  و حتی اگر مشكی به دسته یك سقوط كند باز هم دست از حمایت مشكی برنمی داریم

  به امید ان روزی كه سرخابی در زیر پاهای مشكی پوشان نابود شود
  به امید ان روز

  ابومسلم دوستت داریم

  ایول شكوه مقام
 7. اما گل دقیقه ۸۴ روبرت ماركوسى جشن قهرمانى تماشاگرانى را كه قرار بود ۶ دقیقه بعد برگزار شود به هم زد. ماركوسى از زاویه بسته گل زد و بازى را به وقت اضافى كشاند.در وقت هاى تلف شده بازى هیچ گلى زده نشد تا در مجموع ۱۲۰ دقیقه مسابقه، نتیجه مساوى تمام شود. كار به ضربات پنالتى كشید و در نهایت صباباترى بود كه با برترى در ضربات پنالتى قهرمان جام حذفى شد و به جام باشگاه هاى آسیا رفت.این انتقام مجید جلالى بود كه یك بار از حضور در مسابقات آسیایى محروم شده بود.

  45 هزار مشهدى، هزار نفر صبایى
  ایران ورزشى- استادیوم ۳۵ هزار نفرى ثامن الائمه دیروزكاملاً پر شده بود. البته سهم تماشاگران صباباترى خیلى كم بود. طورى كه هواداران این تیم به سختى به هزار نفر مى رسید. در حالى كه بقیه تماشاگران فقط ابومسلم را تشویق مى كردند: »مشكى رنگ عشقه».
  قالیباف در ثامن
  مسابقه فینال (برگشت) ابومسلم - صباباترى تماشاگران ویژه زیادى داشت اما یكى از همین ها یك سر و گردن از بقیه بالاتر بود. او كسى نبود جز سردار قالیباف. مردى كه تا همین چند وقت پیش یكى از كاندیداهاى ریاست جمهورى بود.
  نماینده تیم ملى
  با شروع تمرینات تیم ملى گمان نمى رفت مربیان تیم ملى بتوانند مسابقه ابومسلم - صباباترى را از نزدیك ببینند. با این وجود حسین فركى و احمد سجادى به نمایندگى از كادر فنى تیم ملى این مسابقه را از نزدیك تماشا كردند.
  غیاثى و نوآموز؛ چشمان فدراسیون
  دو نماینده از فدراسیون فوتبال در مسابقه فینال ابومسلم - صباباترى حضور داشتند. یكى رضا غیاثى، رییس كمیته داوران بود و دومى ناصر نوآموز، نایب رییس فدراسیون. به هر حال فدراسیون براى این جام حذفى ارزش قائل است.
  شاخه گلى براى حنجره ابومسلم
  لحظه اى كه بازیكنان دو تیم براى شروع بازى آماده مى شدند، مجتبى جبارى دست به كار جالبى زد. او شاخه گلى به سمت جایگاه تماشاگران ابومسلم برد و به پسربچه اى كه فریاد مى كشید هدیه كرد.
  اعتراض بى دلیل
  اعتراض اكبر میثاقیان در اوایل نیمه اول مسابقه دقایق كوتاهى از زمان بازى را گرفت. سرمربى ابومسلم به داور مسابقه اعتراض كرد اما معلوم نشد دلیل آن چه بود.
 8. فینال جام حذفى84
  ابومسلم۳(۱)- صباباترى۵(۱)

  جمعه ۲۴/۴/۸۴
  ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه مشهد
  ابومسلم ۳ (۱)
  گل : فریدون فضلى (۴۷)
  صباباترى ۵ (۱)
  گل: روبرت ماركوسى (۸۴)
  داور: مسعود مرادى
  كمك ها: حسین نجاتى و داود رفعتى
  اخطار: محمدرضا خلعتبرى و فریدون فضلى (ابومسلم)،
  محمد نوازى و محسن سلطانى (صباباترى)
  تماشاگر:بیش از 45 هزار نفر
  ابومسلم: مهدى ثابتى، علیرضا پورمند، سید محمد حسینى، عزیز فریسات، محمد صلصالى، آندرانیك تیموریان، مجتبى جبارى، حسین بادامكى، محمدرضا خلعتبرى، رضا ناصحى و فریدون فضلى
  سرمربى: اكبر میثاقیان
  صباباترى: اصغر كرم اللهى، سهراب بختیارى زاده، امیر الوندى، كاظم محمودى، محسن سلطانى، حمید ابراهیمى (روبرت ماركوسى ۵۰)، على قاسمى، محمد نوازى، حمید زوهانى (سعید دقیقى ۵۹)، سعید بیگى و على دایى.
  سرمربى: مجید جلالى
  ایران ورزشى- در نیمه اول وقتى كه بازى گره خورده بود، هواداران ابومسلم راضى به نظر مى رسیدند. طورى كه از خدا مى خواستند داور مسابقه در همان نیمه اول سوت پایان را بزند. هواداران ابومسلم با سوت زدن مداوم سعى داشتند مسعود مرادى را متقاعد كنند كه سوت پایان را بزند. این روند تا پایان نیمه اول ادامه داشت. ولى داور بعد از ۴۵ دقیقه سوت پایان نیمه اول را به صدا درآورد. ظاهراً تماشاگران مشهدى به همان بازى صفر- صفر قانع بودند یا شاید توقع زیادى از بازیكنانشان نداشتند. ابومسلم بازى رفت را یك- یك كرده بود و مساوى بدون گل به منزله قهرمانى ابومسلم در جام حذفى بود.
  به همین دلیل تماشاگران با شروع نیمه دوم دوباره به كارشان ادامه دادند تا اینكه گل زود هنگام فریدون فضلى ناگهان همه چیز را عوض كرد. از این به بعد آنها دیگر دوست نداشتند بازى تمام شود. این را مى شد از عكس العملشان فهمید. آنها با تشویق هاى خود ابومسلم را به بازى رو به جلو ترغیب مى كردند و حتى به خاطر یكى دو موقعیتى كه به هدر رفت ناراحت شدند. تماشاگران مشهدى توقعشان بالا رفته بود و گل هاى بیشترى از ابومسلم مى خواستند، درست برخلاف نیمه اول.

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.