* هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال كشور - جام ازادگان ، مشكی پوشان خراسانی میزبان ، سنگ اهن بافق یزد هستند.

هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام ازادگان

ابومسلم خراسان - سنگ اهن بافق یزد

پنجشنبه 30 شهریور ماه 91 - ساعت 16:15

ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه(ع) مشهد

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

هفته دوم، پنجشنبه 30 شهریورماه 91

ابومسلم خراسان-آهن بافق یزد، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد- ساعت 16:15

ماشین سازی تبریز-گسترش فولادتبریز، ورزشگاه تختی تبریز -ساعت 16:30

الوند همدان-نساجی مازندران، ورزشگاه قدس همدان-ساعت 16:30

گل گهرسیرجان- مس سرچشمه، ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان-ساعت 16:30

داماش ایرانیان-نفت مسجد سلیمان، ورزشگاه صنایع دفاع تهران-ساعت 16:30

سایپا شمال-شهرداری تبریز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر-ساعت 16:30

شهرداری یاسوج-ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه محل مسابقه  متعاقبا اعلام می شود-ساعت 16:30

فولادیزد-راهیان کرمانشاه، ورزشگاه شهید نصیری یزد-ساعت 16:30

مس رفسنجان-برق شیراز، ورزشگاه تختی رفسنجان-ساعت 16:30

نیروی زمینی تهران-استقلال خوزستان، ورزشگاه جی تهران-ساعت 16:30

شهرداری بندرعباس-پاس همدان، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس ساعت 16:45

شاهین بوشهر- اتکا گلستان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر ساعت 17:00

استقلال اهواز- شهرداری اراک، ورزشگاه تختی اهواز ساعت 17:00

ملی حفاری اهواز-صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز ساعت 17:00

.......................................................................

هفته سوم، جمعه هفتم مهر91

اتکا گلستان- گل گهر سیرجان، ورزشگاه کریم آباد گرگان - ساعت 15

گسترش فولادتبریز-شاهین بوشهر، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز- ساعت 15:15

نساجی مازندران- ماشین سازی تبریز، شهید وطنی قائمشهر -ساعت 15:15

آهن بافق یزد-الوند همدان، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود -ساعت 15:15

مس سرچشمه-استقلال اهواز، ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه -ساعت 15:15

شهرداری اراک-داماش ایرانیان، ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک- ساعت 15:15

پاس همدان-سایپا شمال، ورزشگاه قدس همدان-ساعت 15:15

شهرداری تبریز-فولادیزد، ورزشگاه تختی تبریز -ساعت 15:15

برق شیراز-شهرداری یاسوج، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز- ساعت 15:15

راهیان کرمانشاه-ملی حفاری اهواز، ورزشگاه آزادی کرمانشاه -ساعت 15:15

نفت مسجد سلیمان-ابومسلم خراسان، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان -ساعت 15:45

ایرانجوان بوشهر-شهرداری بندرعباس، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر -ساعت 15:45

استقلال خوزستان-مس رفسنجان، ورزشگاه تختی اهواز -ساعت 15:45

صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)-نیروی زمینی تهران، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود ساعت 15:45

........................................................................

 

هفته چهارم، جمعه 14 مهر91

ابومسلم خراسان-شهرداری اراک، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد - ساعت 15

نساجی مازندران-گسترش فولاد تبریز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر- ساعت 15:15

گل گهر سیرجان-شاهین بوشهر، ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان- ساعت 15:15

ماشین سازی تبریز- آهن بافق یزد، ورزشگاه تختی تبریز- ساعت 15:15

الوند همدان-نفت مسجد سلیمان، ورزشگاه قدس همدان- ساعت 15:15

داماش ایرانیان-مس سرچشمه، ورزشگاه صنایع دفاع تهران- ساعت 15:15

فولادیزد-سایپا شمال-ورزشگاه شهید نصیری یزد- ساعت 15:15

شهرداری یاسوج-استقلال خوزستان- ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود- ساعت 15:15

نیروی زمینی تهران- راهیان کرمانشاه، ورزشگاه جی تهران- ساعت 15:15

مس رفسنجان-صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)، ورزشگاه تختی رفسنجان- ساعت 15:15

شهرداری بندرعباس-برق شیراز، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس- ساعت  15:30

استقلال اهواز-اتکا گلستان، ورزشگاه تختی اهواز- ساعت 15:45

ایرانجوان بوشهر-پاس همدان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر- ساعت 15:45

ملی حفاری اهواز-شهرداری تبریز، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز- ساعت 15:45

....................................................................

هفته پنجم پنجشنبه 20 مهر91



اتکا گلستان-داماش ایرانیان، ورزشگاه کریم آباد گرگان - ساعت 14:45

گسترش فولادتبریز-گل گهر سیرجان، ورزشگاه بینان دیزل تبریز- ساعت 15:00

آهن بافق یزد-نساجی مازندران، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود- ساعت 15:00

شهرداری اراک-الوند همدان، ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک- ساعت 15:00

مس سرچشمه-ابومسلم خراسان، ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه- ساعت 15:00

پاس همدان-فولاد یزد، ورزشگاه قدس همدان ساعت 15:00

برق شیراز-ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز- ساعت 15:00

سایپا شمال-ملی حفاری اهواز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر- ساعت 15:00

شهرداری تبریز-نیروی زمینی تهران، ورزشگاه تختی تبریز- ساعت 15:00

راهیان کرمانشاه-مس رفسنجان، ورزشگاه آزادی کرمانشاه- ساعت 15:00

شاهین بوشهر-استقلال اهواز، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر- ساعت15:30

نفت مسجد سلیمان-ماشین سازی تبریز، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان- ساعت15:30

استقلال خوزستان-شهرداری بندرعباس، ورزشگاه تختی اهواز- ساعت15:30

صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)-شهرداری یاسوج، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود.- ساعت15:30



....................................................................

 هفته ششم

گروه اول

سنگ آهن بافق یزد - گسترش فولاد تبریز

استقلال اهواز - گل گهر سیرجان

نساجى مازندران - نفت مسجد سلیمان

پارسه تهران - شاهین بوشهر

ماشین سازى تبریز - شهردارى اراك

ابومسلم خراسان - اتكاى گلستان

الوند همدان - مس سرچشمه كرمان

گروه دوم

برق شیراز - پاس همدان

ملى حفارى اهواز - فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر - استقلال صنعتى خوزستان

نیروى زمینى تهران - سایپاى شمال

شهردارى بندرعباس - صنعتى كاوه تهران

مس رفسنجان - شهردارى تبریز

شهردارى یاسوج - راهیان كرمانشاه

.................................................................................

 هفته هفتم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - استقلال اهواز

نفت مسجدسلیمان - سنگ آهن بافق یزد

گل گهر سیرجان - پارسه تهران

شهردارى اراك - نساجى مازندران

شاهین بوشهر - ابومسلم خراسان

مس سرچشمه كرمان - ماشین سازى تبریز

اتكاى گلستان - الوند همدان

گروه دوم

پاس همدان - ملى حفارى اهواز

استقلال خوزستان - برق شیراز

فولاد یزد - نیروى زمینى تهران

صنعتى كاوه تهران - ایرانجوان بوشهر

سایپاى شمال - مس رفسنجان

راهیان كرمانشاه - شهردارى بندرعباس

شهردارى تبریز - شهردارى یاسوج

...................................................................

 هفته هشتم

 گروه اول

نفت مسجدسلیمان - گسترش فولاد تبریز

پارسه تهران - استقلال اهواز

سنگ آهن بافق یزد - شهردارى اراك

ابومسلم خراسان - گل گهر سیرجان

نساجى مازندران - مس سرچشمه كرمان

الوند همدان - شاهین بوشهر

ماشین سازى تبریز - اتكاى گلستان

گروه دوم

استقلال صنعتى خوزستان - پاس همدان

نیروى زمینى تهران - ملى حفارى اهواز

برق شیراز - صنعتى كاوه تهران

مس رفسنجان - فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر - راهیان كرمانشاه

شهردارى یاسوج - سایپاى شمال

شهردارى بندرعباس - شهردارى تبریز

...................................................................

 هفته نهم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - پارسه تهران

شهردارى اراك - نفت مسجد سلیمان

استقلال اهواز - ابومسلم خراسان

مس سرچشمه كرمان - سنگ آهن بافق یزد

گل گهر سیرجان - الوند همدان

اتكاى گلستان - نساجى مازندران

شاهین بوشهر - ماشین سازى تبریز

گروه دوم

پاس همدان - نیروى زمینى تهران

صنعتى كاوه تهران - استقلال صنعتى خوزستان

ملى حفارى اهواز - مس رفسنجان

راهیان كرمانشاه - برق شیراز

فولاد یزد - شهردارى یاسوج

شهردارى تبریز - ایرانجوان بوشهر

سایپاى شمال - شهردارى بندرعباس

........................................................................

 هفته دهم

 گروه اول

شهردارى اراك - گسترش فولاد

ابومسلم خراسان - پارسه تهران

نفت مسجد سلیمان - مس سرچشمه كرمان

الوند همدان - استقلال اهواز

سنگ آهن بافق یزد - اتكاى گلستان

ماشین سازى تبریز - گل گهر سیرجان

نساجى مازندران - شاهین بوشهر

گروه دوم

صنعتى كاوه تهران - پاس همدان

مس رفسنجان - نیروى زمینى تهران

استقلال صنعتى خوزستان - راهیان كرمانشاه

شهردارى یاسوج - ملى حفارى اهواز

برق شیراز - شهردارى تبریز

شهردارى بندرعباس - فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر - سایپاى شمال

..................................................................

 هفته یازدهم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - ابومسلم خراسان

مس سرچشمه كرمان - شهردارى اراك

پارسه تهران - الوند همدان

اتكاى گلستان - نفت مسجد سلیمان

استقلال اهواز - ماشین سازى تبریز

شاهین بوشهر - سنگ آهن بافق یزد

گل گهر سیرجان - نساجى مازندران

گروه دوم

پاس همدان - مس رفسنجان

راهیان كرمانشاه - صنعتى كاوه تهران

نیروى زمینى تهران - شهردارى یاسوج

شهردارى تبریز - استقلال صنعتى خوزستان

ملى حفارى اهواز - شهردارى بندرعباس

سایپاى شمال - برق شیراز

فولاد یزد - ایرانجوان بوشهر

..................................................................

 هفته دوازدهم

 گروه اول

مس سرچشمه كرمان - گسترش فولاد تبریز

الوند همدان - ابومسلم خراسان

شهردارى اراك - اتكاى گلستان

ماشین سازى تبریز - پارسه تهران

نفت مسجد سلیمان - شاهین بوشهر

نساجى مازندران - استقلال اهواز

سنگ آهن بافق یزد - گل گهر سیرجان

گروه دوم

راهیان كرمانشاه - پاس همدان

شهردارى یاسوج - مس رفسنجان

صنعتى كاوه تهران - شهردارى تبریز

شهردارى بندرعباس - نیروى زمینى تهران

استقلال صنعتى خوزستان - سایپاى شمال

ایرانجوان بوشهر - ملى حفارى اهواز

برق شیراز - فولاد یزد

.................................................................

 هفته سیزدهم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - الوند همدان

اتكاى گلستان - مس سرچشمه كرمان

ابومسلم خراسان - ماشین سازى تبریز

شاهین بوشهر - شهردارى اراك

پارسه تهران - نساجى مازندران

گل گهر سیرجان - نفت مسجدسلیمان

استقلال اهواز - سنگ آهن بافق یزد

گروه دوم

پاس همدان - شهردارى یاسوج

شهردارى تبریز - راهیان كرمانشاه

مس رفسنجان - شهردارى بندرعباس

سایپاى شمال - صنعتى كاوه تهران

نیروى زمینى تهران - ایرانجوان بوشهر

فولاد یزد - استقلال صنعتى خوزستان

ملى حفارى اهواز - برق شیراز