پیروانى : امسال طورى ابومسلم را بسته ایم تا به لیگ برتر بازگردیم

عصر امروز تیم ابومسلم مشهد برای برگزاری اولین بازی لیگ دسته اول به ساری آمد و خبرنگار مازنداسپرت به گفتگو با غلام پیروانی سرمربی این تیم پرداخت که باهم می خوانیم…
 ابومسلمی ها پیش از دیدار برابر نساجی عصر امروز تمریناتشان را در روستای دامیر ساری برگزار کردند. نساجی فردا در ورزشگاه شهدای ساری به مصاف این حریف خواهد رفت.

با سلام خدمت آقای پیروانی از وضعیت تیمتان در آغاز لیگ امسال بفرمایید .

بسم الله الرحمن الرحیم .در ابتدا شهادت امام جعفر صادق رو به شیعیان جهان بلاخص مردم ایران تسلیت میگم . در هرصورت تیم ابومسلم یک تیم مردمی و با سابقه است و امسال جوری تیم را بسته ایم که انشالله خدا کمک کند و بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم هرچند که کار خیلی مشکل است و لیگ دسته اول با لیک برتر بازیهایش تفاوت دارد و مشکل تر است و زمین ها هم فرق میکند .ما حدود ۲ ماه هست که تمریناتمون رو شروع کردیم و تمرینات خوبی داشتیم و انشالله بتونیم تو بازیها هرچه داریم بگذاریم و اگر نگذاریم به موفقیت نخواهیم رسید . و آرزو میکنیم مشهد بیاد لیگ برتر و نه به خاطر خودم بلکه بخاطر تمام ایران که بیان مشهد بازی کنند و همونجا زیارتی هم داشته باشند و امیدوارم که بتونیم کار مثبتی انجام بدیم و قدمی مثبت برای ابومسلم برداریم ....

 

بازی ابومسلم رو در برابر نساجی چطور پیش بینی میکنید ؟

نساجی هم یک تیم خوب و با سابقه اس و بازیکنان قدیمی خوبی داشت از جمله نادر دست نشان و برادرش رحیم دست نشان و مسگرساروی که برای نساجی بازی میکردند و تیم با سابقه و بزرگی است و بازی هم بازی ساده ای نیست و بیرون از خانه است و شناخت کافی هم از این تیم نداریم و بازیهایش را ندیده ام ولی میدانم که تیم استخوان دار و پرتماشاچی است .

 

قبلا هم مقابل تیمهای مازنی بازی کردید ؟ و کلا نظرتون راجع به فوتبال مازندران چیه ؟

فوتبال مازندران فوتبال خوبیه و همیشه خوب بوده و بزرگ و حیف است که نساجی مازندران و ابومسلم در لیگ برتر نباشند و مازندران همیشه فوتبالش خوب بوده و سرامد بوده اند.

 

آیا ابومسلم در انتهای فصل به لیگ برتر صعود میکنه ؟

ما ناامید نیستم و هرچیز هم که داشتیم گذاشتیم و انشالله بچه های ما هم هرچه توانایی دارند بگذارند ولی خب بازیها ساده نیست . ما سعی میکنیم که صعود کنیم .

 

نتیجه ی بازی فردا رو چند چند پیش بینی میکنید ؟

نه . هرکسی همچین صحبتی بکنه و پیش بینی بکنه من فکر میکنم کارشناس فوتبال نیست که از قبل بگه ما چند گل میزنیم و هر بازی شرایط خاص خودش رو داره و سخته و نمونش فوتبال خودمون با لبنان که هیچ کارشناسی نمیگفت که لبنان ایران رو میبره و هرکسی هم کارشناسی بکنه نظرش کارشناسی نیست و خودخواهیه .

 

شعری برای بازدیدکنندگان سایت مازنداسپرت ندارید ؟

انشالله که موفق باشند / سربلندی گر بخواهی با همه یک رنگ باش – قالی از صدرنگ بودن زیر پا افتاده است

 

صحبت دیگه ای ندارید ؟

نه. تشکر میکنم از شما که این مصاحبه رو انجام دادید. موفق باشید.

 

منبع : نساجى اسپرت

http://nassajisport.com