قوچان نژاد: بیماری و مصدومیت بازیکنان باعث اولین شکست تیم ما در لیگ‌برتر شد

سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان گفت: بیماری و مصدومیت بازیکنان باعث اولین شکست تیم ما در لیگ‌برتر شد. جبار قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: در بازی مقابل ارومیه چند عامل باعث شکست ما شد که مهم ترین آن‌ها نبود سه، چهار بازیکن تیم به علت بیماری بود. هوای مشهد خیلی آلوده است و این باعث بیماری چند بازیکن تیم ما شد و تاکنون نیز آن‌ها از این نظر بهبود نیافته‌اند. وی ادامه داد: ابراهیم چابکیان که یکی از مهره‌های کلیدی و فهیم تیم ماست. به علت همین ضعف بدنی ناشی از بیماری روز یکشنبه دچار مصدومیت شد و نتوانستیم او را در این بازی در اختیار داشته باشیم....
سرمربی ابومسلم خراسان با اشاره به اینکه ابومسلم از چهارشنبه هفته گذشته و در طول یک هفته، سه بازی انجام داده است، اظهار کرد: این فشردگی بازی‌های تیم ما باعث ایجاد فشار زیاد به بازیکنان و به وجود آمدن استرس در بین آن‌ها شده است و به همین علت نتوانسته‌ایم طی این مدت به خوبی ریکاوری کنیم.
 
وی تصریح کرد: البته نمی‌توان ارزش های تیم خوب ارومیه و بازیکنان خوبی را که امسال جذب کرده و همچنین سرمایه‌های اصلی این تیم را که تماشاگران آن هستند، در شکست ابومسلم بی‌تاثیر دانست.

قوچان‌نژاد با بیان اینکه در این بازی مثل 5 بازی قبلی خودمان ظاهر نشدیم، افزود: مطمئنا اگر در شرایط عادی بودیم و بازیکنان اصلی تیم را در اختیار داشتیم، بازی به مراتب بهتری را به نمایش می‌گذاشتیم.

وی در پاسخ به اینکه شکست مقابل ارومیه نشان داد فاصله زیادی بین بازیکنان اصلی و ذخیره ابومسلم وجود دارد، ابراز کرد: همه تیم‌ها بازیکنان درجه یک دو و سه دارند و بازیکنان ذخیره‌ای که امروز اکثرا از آن‌ها در ترکیب تیم استفاده کردیم، جوان هستند و تجربه زیادی ندارند اما، در مجموع می‌توان گفت، نسبت به بضاعت خودمان خوب هستیم.

او همچنین در پاسخ به این که تیم شما باز هم از مشکلات مالی رنج می برد یا خیر، گفت: همچنان مشکلات مالی گریبانگیر تیم ما هست، اما بازیکنان تیم با جان و دل بازی‌های خود را انجام می‌دهند و ثمره آن هم پیروزی‌های گذشته تیم است و نباید با یک باخت همه تقصیرات را به گردن مشکلات مالی انداخت. مسوولان تیم قول داده‌اند، هر چه سریع‌تر این مشکل را برطرف کنند که امیدوارم این مهم هرچه زودتر انجام بگیرد.

سرمربی ابومسلم خراسان در خاتمه یادآور شد: مطمئن باشید امسال تیم ما از گروه خود صعود خواهد کرد و این هدف اساسی ما محسوب می‌شود.