دستیاران سرمربی ابومسلم معرفی شدند/ اردوی سیاه جامگان در ایتالیا یا آلمان

مربیان پیشین تیم‌های فوتبال شموشک و ذوب آهن اصفهان به عنوان دستیاران سرمربی تیم فوتبال ابومسلم مشهد انتخاب شدند. با معرفی ناصرپور مهدی و موافقت مسئولان باشگاه ابومسلم مشهد، مختار بابایی مربی پیشین تیم شموشک نوشهر و هاشم سلطانی مربی پیشین ذوب آهن اصفهان به عنوان دستیاران سرمربی جدید این تیم مشهدی انتخاب شدند....

ناصر پورمهدی ضمن بیان مطلب فوق افزود: عصر روز یکشنبه با مسئولان باشگاه ابومسلم نشست مهمی خواهیم داشت تا در مورد سایر اعضای کادر فنی، وضعیت بازیکنان و نفراتی که باید به تیم اضافه شوند و اردوهای آماده سازی تیم تصمیم گیری شود.

سرمربی جدید تیم فوتبال ابومسلم مشهد با بیان اینکه تمرینات آماده سازی این تیم از دوشنبه آغاز می شود، تصریح کرد: در برنامه‌هایی که به باشگاه داده ام، یک اردوی داخلی در شهرهای شمالی و یک اردوی خارجی در یکی از 3 کشور آلمان، ایتالیا و ترکیه قرار دارد که در صورت تصویب مسئولان، این اردوها برای آماده سازی هر چه بهتر و بیشتر تیم برگزار خواهد شد.

حسین قاسمی مدیرعامل باشگاه ابومسلم مشهد روز27 خردادماه از انتخاب ناصرپورمهدی برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه در لیگ نهم خبر داد. این مربی پیش از این سابقه مربیگری در تیم‌های ذوب آهن، سپاهان و پیکان را داشته است.

منبع: مهر