* اسامی داوران هفته چهارم لیگ یك ، فتاحی قاضى دیدار ابومسلم با شهردارى اراك در ورزشگاه ثامن الائمه(ع)

کمیته داوران اسامی داوران هفته چهارم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور را اعلام کرد که از این قرار است:

 ابومسلم خراسان- شهرداری اراک ( ثامن الائمه (ع) مشهد) ،  ساعت 15:00

داور: امیرحسین فتاحی  ، کمک ها : مهدی ناصحی و علی دودانگه

15:15 نساجی مازندران- گسترش فولاد تبریز( شهدای ساری)

داور: محمد حسین اسدی کمک ها:  رضا عبدوس و محمدرضا مازندران

15:15 گل گهر سیرجان- شاهین بوشهر(اختصاصی گل گهر سیرجان)

داور: وحید صالحی کمک ها: جواد قنبریان و علی اکبر نوری

15:15ماشین سازی تبریز- آهن بافق یزد ( تختی تبریز)

داور: پیام باقری دوست کمک ها: سخاوت سلیمان نژاد و عسگر محمدی

15:15 الوند همدان-نفت مسجد سلیمان( قدس همدان)

داور: سعید شمس کمک ها:  محمد عطایی و حسن انتظاری

15:15 داماش ایرانیان- مس سرچشمه ( صنایع دفاع تهران)

داور: غلامرضا مستقیم کمک ها: محمدرضا مدیرروستا و مهدی سیفی

15:15 فولادیزد- سایپا شمال (شهید نصیری یزد)

داور: حسن اکرمی کمک ها:  بهرام حسینی و احد سلطانی

15:15شهرداری یاسوج- استقلال خوزستان(تختی یاسوج)

داور: محمدرضا ترابیان کمک ها:  محمدرضا کناری و براتعلی مولوی

15:15 نیروی زمینی تهران- راهیان کرمانشاه(جی تهران)

داور: علی صفایی کمک ها: رحیم حاجیلو و محمد بولحسنی

15:15 مس رفسنجان-  یادآوران شلمچه (تختی رفسنجان)

داور: حسین قنبری کمک ها:  فرید امیدوار و سجاد قنبری

15:30 شهرداری بندرعباس- برق شیراز(خلیج فارس بندرعباس)

داور: البرز حاجی پور کمک ها:  امیررضا آشورماهانی و محمدحسین محمدی

16: استقلال اهواز- اتکا گلستان( تختی اهواز)

داور: محمدرضا اکبریان کمک ها:  سجاد طوری و بابک عباسقلی زاده

16: ایرانجوان بوشهر-پاس همدان(شهید بهشتی بوشهر)

داور: جواد شرفی کمک ها: محمدرضا غنو و حسین ظهیری

16: ملی حفاری اهواز- شهرداری تبریز(اختصاصی نفت اهواز)

داور: سیدمهدی سیدعلی کمک ها:  محبت علی رضایی تبار و  حسن طوماری

.......................................

 

هفته چهارم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور در ساعت برگزاری دستخوش تغییراتی شد. برنامه اصلاحی را می خوانید:

جمعه : 14 مهر

15: ابومسلم خراسان- شهرداری اراک (ثامن الائمه مشهد)

15:15 نساجی مازندران- گسترش فولاد تبریز (شهدای ساری)

15:15 گل گهر سیرجان- شاهین بوشهر(اختصاصی گل گهر سیرجان)

15:15 ماشین سازی تبریز- آهن بافق یزد (تختی تبریز)

15:15 الوند همدان- نفت مسجد سلیمان(قدس همدان)

15:15 داماش ایرانیان- مس سرچشمه (صنایع دفاع تهران)

15:15 فولادیزد- سایپا شمال (شهید نصیری یزد)

15: 15 شهرداری یاسوج- استقلال خوزستان (تختی یاسوج)

15:15 نیروی زمینی تهران- راهیان کرمانشاه(جی تهران)

15:15 مس رفسنجان- یادآوران شلمچه (تختی رفسنجان)

15:30 شهرداری بندرعباس- برق شیراز (خلیج فارس بندرعباس)

16: استقلال اهواز- اتکا گلستان (تختی اهواز)

16:  ایرانجوان بوشهر- پاس همدان (شهید بهشتی بوشهر)

16:  ملی حفاری اهواز- شهرداری تبریز(اختصاصی نفت اهواز)