* هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال كشور - جام ازادگان ، مشكی پوشان خراسانی میزبان ، پارسه تهران هستند.

هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام ازادگان

 ابومسلم خراسان - پارسه تهران 

پنجشنبه  25 ابان ماه 91 - ساعت 14:00

ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه (ع) مشهد

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

پنجشنبه 25//8/91-هفته دهم

ابومسلم خراسان-داماش ایرانیان ( پارسه تهران ) -ثامن الائمه-مشهد-ساعت 14:00

آهن بافق یزد-اتکا گلستان-شهدا سنگ آهن-بافق-ساعت 14:15

نساجی مازندران-شاهین بوشهر –شهدا-ساری-ساعت 14:15

شهرداری اراک-گسترش فولاد تبریز-امام خمینی-اراک-ساعت 14:15

مس رفسنجان-نیروی زمینی تهران-تختی-رفسنجان-ساعت 14:15

شهرداری یاسوج-ملی حفاری اهواز-تختی-یاسوج-ساعت 14:30

برق شیراز-شهرداری تبریز-شهید دستغیب-شیراز-ساعت 14:30

شهرداری بندرعباس-فولاد یزد-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 14:30

ماشین سازی تبریز-گل گهر سیرجان-تختی-تبریز-ساعت 14:30

الوند همدان-استقلال اهواز-قدس-همدان-ساعت 14:30

یادآوران شلمچه-پاس همدان-کارگران-اهواز-ساعت 15:00

استقلال خوزستان-راهیان کرمانشاه-تختی-اهواز-ساعت 15:00

نفت مسجد سلیمان-مس سرچشمه-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت 15:00

ایرانجوان بوشهر-سایپا شمال-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 15:00

......................................................

هفته یازدهم . چهارشنبه اول آذر – ساعت ۱۴

 

گل گهر سیرجان-نساجی مازندران-اختصاصی گل گهر-سیرجان

مس سرچشمه-شهرداری اراک-شهید زینلی-سرچشمه

داماش ایرانیان-الوند همدان-صنایع دفاع-تهران

اتکا گلستان-نفت مسجد سلیمان-شهدا-گرگان

نیروی زمینی تهران-شهرداری یاسوج-شهدا نزاجا-تهران

سایپا شمال-برق شیراز-شهدا-ساری

فولاد یزد-ایرانجوان بوشهر-شهید نصیری-یزد

گسترش فولاد تبریز-ابومسلم خراسان-بنیان دیزل-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

پاس همدان-مس رفسنجان-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

راهیان کرمانشاه-یادآوران شلمچه-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری تبریز-استقلال خوزستان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

ملی حفاری اهواز-شهرداری بندرعباس-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال اهواز-ماشین سازی تبریز-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

شاهین بوشهر-آهن بافق یزد-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

 

...........................................

دوازدهم

پنجشنبه ۹ آذر – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-استقلال اهواز-شهدا-ساری

مس سرچشمه-گسترش فولاد تبریز-شهید زینلی-سرچشمه

شهرداری اراک-اتکا گلستان-امام خمینی (ره)-اراک

آهن بافق یزد-گل گهر سیرجان-شهدا سنگ آهن-بافق

شهرداری یاسوج-مس رفسنجان-تختی-یاسوج

برق شیراز-فولاد یزد-شهید دستغیب-شیراز

الوند همدان-ابومسلم خراسان-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

ماشین سازی تبریز-داماش ایرانیان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

راهیان کرمانشاه-پاس همدان-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری بندرعباس-نیروی زمینی تهران-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۱۵

نفت مسجد سلیمان-شاهین بوشهر-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال خوزستان-سایپا شمال-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

ایرانجوان بوشهر-ملی حفاری اهواز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

یادآوران شلمچه-شهرداری تبریز-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 ...............................................

 

هفته سیزدهم

یکشنبه ۱۹ آذر – ساعت ۱۴

داماش ایرانیان-نساجی مازندران-صنایع دفاع-تهران

گسترش فولاد تبریز-الوند همدان-بنیان دیزل- تبریز

اتکا گلستان-مس سرچشمه-شهدا-گرگان

ابومسلم خراسان-ماشین سازی تبریز-ثامن الائمه-مشهد

گل گهر سیرجان-نفت مسجد سلیمان-اختصاصی گل گهر-سیرجان

پاس همدان-شهرداری یاسوج-قدس-همدان

شهرداری تبریز-راهیان کرمانشاه-تختی-تبریز

مس رفسنجان-شهرداری بندرعباس-تختی-رفسنجان

سایپا شمال-یادآوران شلمچه-شهدا-ساری

نیروی زمینی تهران-ایرانجوان بوشهر-شهدا نزاجا-تهران

فولاد یزد-استقلال خوزستان-شهید نصیری-یزد

شاهین بوشهر-شهرداری اراک-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-آهن بافق یزد-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

ملی حفاری اهواز-برق شیراز-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 ............................................

 

هفته چهاردهم

جمعه ۸ دی – ساعت ۱۴

 

 ابومسلم خراسان-نساجی مازندران-ثامن الائمه-مشهد

اتکا گلستان-گسترش فولاد تبریز-شهدا-گرگان

الوند همدان-ماشین سازی تبریز-قدس-همدان

گل گهرسیرجان-شهرداری اراک-اختصاصی گل گهر-سیرجان

داماش ایرانیان-آهن بافق یزد-صنایع دفاع-تهران

شهرداری تبریز-پاس همدان-تختی-تبریز

شهرداری یاسوج-شهرداری بندرعباس-تختی-یاسوج

سایپا شمال-راهیان کرمانشاه-شهداء-ساری

مس رفسنجان-ایرانجوان بوشهر-تختی-رفسنجان

فولاد یزد-یادآوران شلمچه-شهید نصیری-یزد

نیروی زمینی تهران-برق شیراز-شهدا-نزاجا-تهران

شاهین بوشهر-مس سرچشمه-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-نفت مسجد سلیمان-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

ملی حفاری اهواز-استقلال خوزستان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 

 ..............................................

هفته پانزدهم

یکشنبه ۱۷ دی – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-الوند همدان-شهدا-ساری

گسترش فولاد تبریز-ماشین سازی تبریز-بنیان دیزل-تبریز

اتکا گلستان-شاهین بوشهر-شهدا-گرگان

مس سرچشمه- گل گهر سیرجان-شهید زینلی-سرچشمه

آهن بافق یزد-ابومسلم خراسان- شهدا سنگ آهن-بافق

شهرداری اراک-استقلال اهواز-امام خمینی-اراک

پاس همدان-شهرداری بندرعباس-قدس-همدان

شهرداری تبریز-سایپا شمال-تختی-تبریز

راهیان کرمانشاه-فولاد یزد-آزادی-کرمانشاه

برق شیراز-مس رفسنجان-شهید دستغیب-شیراز

نفت مسجد سلیمان-داماش ایرانیان-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۱۵

ایرانجوان بوشهر-شهرداری یاسوج-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

یادآوران شلمچه-ملی حفاری اهواز-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال خوزستان-نیروی زمینی تهران-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 .............................................................

 

هفته شانزدهم

چهارشنبه ۲۷ دی – ساعت ۱۴

 

ماشین سازی تبریز-نساجی مازندران-تختی-تبریز

گل گهر سیرجان-اتکا گلستان-اختصاصی گل گهر-سیرجان

الوند همدان-آهن بافق یزد-قدس-همدان

ابومسلم خراسان-نفت مسجد سلیمان-ثامن الائمه-مشهد

داماش ایرانیان-شهرداری اراک-صنایع دفاع-تهران

سایپا شمال-پاس همدان-شهدا-ساری

شهرداری بندر عباس-ایرانجوان بوشهر-خلیج فارس-بندر عباس

فولاد یزد-شهرداری تبریز-شهید نصیری-یزد

شهرداری یاسوج-برق شیراز-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-استقلال خوزستان-تختی-رفسنجان

نیروی زمینی تهران-یادآوران شلمچه-شهدا نزاجا-تهران

ملی حفاری اهواز-راهیان کرمانشاه-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

شاهین بوشهر-گسترش فولاد تبریز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-مس سرچشمه-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 ...............................................

 

هفته هفدهم

جمعه ۶ بهمن – ساعت ۱۴

 

گسترش فولاد تبریز-نساجی مازندران-بنیان دیزل-تبریز

آهن بافق یزد-ماشین سازی تبریز-شهدا سنگ آهن-بافق

اتکا گلستان-استقلال اهواز-شهدا-گرگان

مس سرچشمه-داماش ایرانیان-شهید زینلی-سرچشمه

شهرداری اراک-ابومسلم خراسان-امام خمینی-اراک

پاس همدان-ایرانجوان بوشهر-قدس-همدان

سایپا شمال- فولاد یزد-شهدا-ساری

برق شیراز-شهرداری بندر عباس-شهیددستغیب-شیراز

شهرداری تبریز-ملی حفاری اهواز-تختی-تبریز

راهیان کرمانشاه-نیروی زمینی تهران-آزادی –کرمانشاه

شاهین بوشهر-گل گهر سیرجان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال خوزستان-شهرداری یاسوج-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

نفت مسجد سلیمان-الوند همدان-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۱۵

یادآوران شلمچه-مس رفسنجان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 

 ...........................................

هفته هجدهم

پنجشنبه ۱۲ بهمن – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-آهن بافق یزد-شهدا-ساری

گل گهر سیرجان-گسترش فولاد تبریز-اختصاصی گل گهر-سیرجان

داماش ایرانیان-اتکا گلستان-صنایع دفاع-تهران

ابومسلم خراسان-مس سرچشمه-ثامن الائمه-مشهد

فولاد یزد-پاس همدان- شهید نصیری-یزد

نیروی زمینی تهران-شهرداری تبریز-شهدای نزاجا-تهران

شهرداری یاسوج-یادآوران شلمچه-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-راهیان کرمانشاه-تختی-رفسنجان

ماشین سازی تبریز-نفت مسجد سلیمان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

الوند همدان-شهرداری اراک-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری بندرعباس-استقلال خوزستان-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-شاهین بوشهر-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

ایرانجوان بوشهر-برق شیراز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

ملی حفاری اهواز-سایپا شمال-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 ...............................................................

 

هفته نوزدهم

پنجشنبه ۱۹ بهمن – ساعت ۱۴

 

نفت مسجد سلیمان-نساجی مازندران-بهنام محمدی-مجسد سلیمان-ساعت ۱۴:۳۰

گل گهر سیرجان-استقلال اهواز-اختصاصی گل گهر-سیرجان

شهرداری اراک-ماشین سازی تبریز-امام خمینی-اراک

اتکا گلستان-ابومسلم خراسان-شهدا-گرگان

مس سرچشمه-الوند همدان-شهید زینلی-سرچشمه

فولاد یزد-ملی حفاری اهواز-شهید نصیری-یزد

ساپیا شمال-نیروی زمینی تهران-شهدا-ساری

گسترش فولادتبریز-آهن بافق یزد-بنیان دیزل-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

پاس همدان-برق شیراز-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری تبریز-مس رفسنجان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

راهیان کرمانشاه-شهرداری یاسوج-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۱۵

شاهین بوشهر-داماش ایرانیان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال خوزستان-ایرانجوان بوشهر-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

یادآوران شلمچه-شهرداری بندرعباس-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 

 ............................................................................

هفته بیستم

شنبه ۲۸ بهمن

 

نساجی مازندران-شهرداری اراک-شهدا-ساری-ساعت ۱۴:۱۵

ابومسلم خراسان-شاهین بوشهر-ثامن الائمه-مشهد-ساعت ۱۴:۰۰

آهن بافق یزد-نفت مسجد سلیمان-شهدا سنگ آهن-بافق-ساعت ۱۴:۱۵

داماش ایرانیان-گل گهر سیرجان-صنایع دفاع-تهران-ساعت ۱۴:۱۵

برق شیراز-استقلال خوزستان-شهید دستغیب-شیراز-ساعت ۱۴:۱۵

نیروی زمینی تهران-فولاد یزد-شهدا نزاجا-تهران-ساعت ۱۴:۱۵

مس رفسنجان- سایپا شمال-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری یاسوج-شهرداری تبریز-تختی-یاسوج-ساعت ۱۴:۱۵

ماشین سازی تبریز-مس سرچشمه-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۳۰

الوند همدان-اتکا گلستان-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری بندرعباس-راهیان کرمانشاه-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال اهواز-گسترش فولاد تبریز-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۴۵

ملی حفاری اهواز-پاس همدان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۴۵

ایرانجوان بوشهر-یادآوران شلمچه-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت