شورای عالی ورزش استان وضعیت ابومسلم را مشخص می‌كند

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: به دستور استاندار، شورای عالی ورزش استان تا هفته آینده تکلیف مالکیت باشگاه ابومسلم را مشخص می کند. سید هاشم حسینی اظهار كرد: سه شنبه شب جلسه ای را با استاندار خراسان رضوی داشتم و در این جلسه تصمیماتی در خصوص سازماندهی و سرعت دادن به کار ورزش استان گرفته شد كه بنا به دستور "صلاحی" و طی حکمی از سوی وی به عنوان مسوول دبیر خانه شورای عالی ورزش استان که متشکل از اعضای کمیته 5 نفره ورزش است، منصوب شدم. وی ادامه داد: به دستور استاندار خراسان رضوی تا هفته آینده احکام اعضای شورای عالی ورزش آماده و به دست آنان خواهد رسید. همچنین طی جلسه فوق العاده ای كه در هفته آینده خواهیم داشت، در مورد تعیین وضعیت ابومسلم تصمیم گیری نهایی انجام خواهد شد...

حسینی تاکید کرد: شورای عالی ورزش متشکل از آرین منش نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، هاشم غیاثی جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) ، افشین داوری مدیر کل تربیت بدنی استان، حسین پور معاون استاندار و پژمان شهردار مشهد است كه نه تنها در خصوص فوتبال که ویترین ورزش استان است، تصمیم گیری خواهد کرد بلکه اعضا در خصوص سایر تیم های ورزشی تصمیم هایی خواهند داشت اما اولویت این شورا در حال حاضر فوتبال است.

وی افزود: در ساختار این شورا مشاوران قرار خواهند داشت و کار کارشناسی انجام خواهند داد كه نتیجه این کار در جلسات شورا با حضور اعضای اصلی منجر به تصمیم گیری در خصوص ورزش استان خواهد شد.

حسینی تصریح کرد: بنا به دستور صلاحی، نامه این شورا به زودی آماده خواهد شد و جلسات ماهانه و فوق العاده این شورا توسط دبیرخانه که در محل ستاد برگزاری بازی های بین المللی مشهد قرار دارد، برنامه ریزی خواهد شد.

دبیر شورای عالی ورزش استان در خصوص تصمیمات استاندار خراسان رضوی در مورد تیم ابومسلم گفت: با توجه به موقعیت حساس این تیم، مامور شدم که تا هفته آینده با مهدی زمان مدیر عامل باشگاه جلساتی را برگزار کنم و نظر وی را در خصوص ادامه فعالیتش در باشگاه بپرسم و اگر وی اعلام کرد تیم را نمی خواهد، تصمیم دیگری توسط استاندار برای این تیم گرفته می شود كه این کار در جلسه هفته آینده شورای عالی ورزش انجام خواهد شد.

وی افزود: بنا به تصمیم استاندار خراسان رضوی، اسداللهی نماینده مجلس شورای اسلامی، احمدی مدیر کل صنایع استان، فهمیمی راد فرمانده انتظامی خراسان رضوی، عبدالملکی و حسین پور معاونان استاندار، انوری معاون دادستان مشهد و داوری مدیر کل داوری استان خراسان رضوی به عنوان اعضای هیات مدیره باشگاه پیام انتخاب شدند وحکم این افراد توسط مالک باشگاه زده خواهد شد، همچنین تا هفته آینده اعضای هیات مدیره ابومسلم به پیشنهاد استاندار و با حکم مالک باشگاه انتخاب خواهند شد.

وی ادامه داد: دغدغه اصلی استاندار حل مشکل تیم ابومسلم و شروع تمرینات این تیم است و بنا به نظر صلاحی، وی روی هیچ فردی تعصب ندارد و تنها تعصبش خود باشگاه و هواداران آن است و به دنبال این است که با انجام یک کار کارشناسی بهترین فرد را برای مالکیت و مدیریت باشگاه انتخاب کند.

حسینی خاطر نشان کرد: کار شورا عالی ورزش تنها در خصوص فوتبال نخواهد بود و شورا در نظر دارد در خصوص سایر بخش های ورزشی از جمله ورزش همگانی و حتی ورزش روستایی نیز تاثیر گذار باشد اما در حال حاضر مشکل اصلی تیم های ابومسلم و پیام هستند و سامان دادن به وضعیت آنها در اولویت است.

دبیر شورای عالی ورزش استان در خصوص تکلیف مالکیت باشگاه ابومسلم گفت: گروه حقوقی که از طرف استاندار خراسان برای تعیین و تکلیف باشگاه مامور شده بودند، در حال انجام کار کارشناسی هستند و نتیجه کار را در اولین جلسه شورای عالی ورزش استان اعلام می كنند كه قطعا تا پایان هفته آینده وضعیت ابومسلم مشخص خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.