* خداداد عزیزی : پیروانی از جنجال و حاشیه بیزار بود، لیگ برتری شویم ، ابومسلم صدتا صاحب پبدا می‌کند!


خداداد عزیزی ، ستاره‌ی سابق تیم‌ ملی ایران که این روزها مدیریت فنی باشگاه ابومسلم خراسان را برعهده دارد ، با جدائی غلام پیروانی از این تیم ، بار دیگر خود را در مجموعه‌ی ابومسلم تنها می‌بیند و مسئولیت خود را چند برابر. پیروانی شخصا تصمیم به جدائی گرفت ؛ جویا شوید چه چیز آزارش می‌داد؟ پیروانی شخصا درخواست کرد تا باشگاه جلسه ای بگذارد زیرا فکر می کرد شرایطی برای وی به وجود آمده که باید از تیم جدا شود و باید از او جویا شد که چه مسائلی آزارش می داد. پیروانی را همه می‌شناسند ، او از جنجال بیزار است ! شخصیت غلام حسین پیروانی را همه می شناسند،او دوست دارد جایی فعالیت کند که به دور از جار و جنجال باشد و آرامش داشته باشد.متأسفانه جو فوتبال مشهد جو سالمی نیست و هر کسی نمی تواند در ان دوام بیاورد....

لیگ برتری شویم ، ابومسلم صدتا صاحب پبدا می‌کند !

مدت دو سال است که آقایان فاضل و وفایی باشگاه را مدیریت می کنند و تا کنون حدود 10 میلیارد هم در این راه هزینه کرده اند  بنابراین طبیعی است بخواهند سند باشگاه به نام آنها زده شود. آنها می گویند شاید اگر یک روز تیم به لیگ برتر برود باشگاه هزار تا صاحب پیدا کند آن وقت چه کسی هزینه های ما را می پردازد و این بحثی کاملا منطقی است. اگر مالک باشگاه این آقایان نیستند پس چه کسی است؟خوب بیاید خودش را معرفی کند و باشگاه را اداره کند.

فوتبال مشهد کثیف است ، بی‌گدار به آب نمی‌زنم

هنوز به این موضوع فکر نکرده ام اما با توجه به اینکه گفتم مشهد فوتبال تمیزی ندارد باید تمام جوانب را در نظر بگیرم سپس تصمیم گیری کنم.

بدشانسی برای فوتسال ، ناامیدی برای امیدهای ما

به عقیده من فوتسال بد شانسی آورد و نتوانست کاری از پیش ببرد اما برای تیم جوانان خیلی ناراحت شدم زیرا آنها امید های ما هستند.امیدوارم شرایط تیم های پایه هر چه سریعتر بهبود یابد.

آقایان باید مسئول انتخاب اشتباهشان باشند

حتما فدراسیون کارشناسی کرده و او را در رأس کار تیم ملی قرار داده است اما حالا که کارشناسی آنها اشتباه از آب در آمده خودشان باید پاسخگو باشند ضمن اینکه در این شرایط همه مقصر را رئیس یک مجموعه می دانند که آن هم کفاشیان است.

ما به راه خودمان ، آن‌ها به راه خودشان

ای بابا چه کسی به راه کار های من و امثال من توجه داردو به آنها گوش می کند.بگذارید کار خودمان را بکنیم و آنها هم کار خودشان را انجام بدهند
منبع: سایت گل-