قرعه کشی لیگ دسته اول ... هفته اول : ابومسلم ، نساجی در قائمشهر

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های فوتبال لیگ‌دسته‌اول باشگاه‌های کشور  یکشنبه با حضور نمایندگان تیم‌ها در فدراسیون فوتبال برگزار شد و 28 تیم شرکت کننده در این رقابت‌‍ها حریفان خود را شناختند.
بر اساس این قرعه کشی تیم‌های  ابومسلم خراسان،  استقلال اهواز،برق شیراز، گسترش فولاد تبریز، نساجی مازندران، فولاد یزد، مس سرچشمه کرمان، داماش درود، مهرکام پارس تهران، آلومینیوم هرمزگان، ایرانجوان بوشهر، پیام مخابرات فارس، شیرین فراز کرمانشاه و سپیدرود رشت  تیم‌های گروه B این مسابقات را تشکیل دادند.

همچنین مقاومت سپاسی شیراز، داماش گیلان، شهرداری بندرعباس، شن‌سا اراک، صنعتی کاوه تهران، سپاهان نوین اصفهان، پیام مشهد، اتکا گلستان، گل گهر سیرجان، شهرداری یاسوج، پتروشیمی تبریز مس رفسنجان، نفت اهواز و تربیت یزد در گروه A قرار گرفتند...


برنامه پنج هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

گروه B:


هفته اول:
* فولاد یزد - مس سرچشمه کرمان
* گسترش فولاد تبریز - داماش درود
* مهرکام پارس تهران - استقلال اهواز
* نساجی مازندران - ابومسلم خراسان
* برق شیراز - آلومینیوم هرمزگان
* ایرانجوان بوشهر - پیام مخابرات فارس
* شیرین فراز کرمانشاه - سپیدرود رشت

هفته دوم:
* گسترش فولاد تبریز - فولاد یزد
* استقلال اهواز - مس سرچشمه کرمان
* داماش درود - نساجی مازندران
* آلومینیوم هرمزگان - مهرکام پارس تهران
* ابومسلم خراسان - ایرانجوان بوشهر
* سپیدرود رشت - برق شیراز
* پیام مخابرات فارس - شیرین فراز کرمانشاه

هفته سوم:
* فولاد یزد - استقلال اهواز
* نساجی مازندران - گسترش فولاد تبریز
* مس سرچشمه کرمان - آلومینیوم هرمزگان
* ایرانجوان بوشهر - داماش درود
* مهرکام پارس تهران - سپیدرود رشت
* شیرین فراز کرمانشاه - ابومسلم خراسان
* برق شیراز - پیام مخابرات فارس

هفته چهارم:
* نساجی مازندران - فولاد یزد
* آلومینیوم هرمزگان - استقلال اهواز
* گسترش فولادتبریز - ایرانجوان بوشهر
* سپیدرود رشت - مس سرچشمه کرمان
* داماش درود - شیرین فراز کرمانشاه
* پیام مخابرات فارس - مهرکام پارس تهران
* ابومسلم خراسان - برق شیراز

هفته پنجم:
* فولاد یزد - آلومینیوم هرمزگان
* ایرانجوان بوشهر - نساجی مازندران
* استقلال اهواز - سپیدرود رشت
* شیرین فراز کرمانشاه - گسترش فولاد تبریز
* مس سرچشمه کرمان - پیام مخابرات فارس
* برق شیراز - داماش درود
* مهرکام پارس تهران - ابومسلم خراسان


گروه A:


هفته اول:
* شهرداری بندرعباس - مقاومت سپاسی شیراز
* شن‌سا اراک - صنعتی کاوه تهران
* داماش گیلان - سپاهان نوین اصفهان
* پیام مشهد - اتکا گلستان
* گل گهر سیرجان - شهرداری یاسوج
* پتروشیمی تبریز - مس رفسنجان
* نفت اهواز - تربیت یزد

هفته دوم:
* شن‌سا اراک - شهرداری بندرعباس
* سپاهان نوین اصفهان - مقاومت سپاسی شیراز
* صنعتی کاوه تهران - پیام خراسان
* شهرداری یاسوج - داماش گیلان
* اتکا گلستان - پتروشیمی تبریز
* تربیت یزد - گل گهر سیرجان
* مس رفسنجان - نفت اهواز

هفته سوم:
* شهرداری بندرعباس - سپاهان نوین اصفهان
* پیام خراسان - شن‌سا اراک
* مقاومت سپاسی شیراز - شهرداری یاسوج
* پتروشیمی تبریز - صنعتی کاوه تهران
* داماش گیلان - تربیت یزد
* نفت اهواز - اتکا گلستان
* گل گهر سیرجان - مس رفسنجان

هفته چهارم:
* پیام خراسان - شهرداری بندرعباس
* شهرداری یاسوج - سپاهان نوین اصفهان
* شن‌سا اراک - پتروشیمی تبریز
* تربیت یزد - مقاومت سپاسی شیراز
* صنعتی کاوه تهران - نفت اهواز
* مس رفسنجان - داماش گیلان
* اتکا گلستان - گل گهر سیرجان

هفته پنجم:
* شهرداری بندر عباس - شهرداری یاسوج
* پتروشیمی تبریز - پیام خراسان
* سپاهان نوین اصفهان - تربیت یزد
* نفت اهواز - شن‌‍سا اراک
* مقاومت سپاسی شیراز - مس رفسنجان
* گل گهر سیرجان - صنعتی کاوه تهران
* داماش گیلان - اتکا گلستان

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.