* غلامعلی‌تبار ، بازیكن ابومسلم : از فردوسی‌پور گله‌مندم ، دنبال شکایتم از بازیکن صبا هستم

بازیکن تیم فوتبال ابومسلم گفت: عادل فردوسی‌پور در برنامه90 حرف دو بازیکن صبا را زد و از او به این علت معترض هستم.مرتضی غلامعلی‌تبار در خصوص درگیری‌اش با بازیکنان پیکان و صبا عنوان کرد: اتفاقی بود که در جریان بازی پیکان و ابومسلم رخ داد. من از پشت توپ ایمان مبعلی را زدم و به علت اینکه پیکان عقب افتاده بود و همچنین شرایط خوبی نداشت، مبعلی به من توهین کرد. او به من فحش ناموسی داد و می‌خواست من او را تشویق کنم! هرکسی جای من بود جواب او را می‌داد، پس از اینکه مبعلی تعویض شد این موضوع در دلش مانده بود و به من حمله کرد و یقه‌ام را گرفت.وی ادامه داد: در دیدار مقابل صبا هم بازیکنی که ادعا می‌کند به او فحش دادم یک دروغ محض است. من اصلاً او را در دوران فوتبالی خود نمی‌شناسم. او دفاع وسط بازی می‌کند و یک درصد هم امکان نداشت که بخواهم به او فحش بدهم. در یک ضربه ایستگاهی او حرکت زشتی انجام داد و برای توجیه این کار خود اعلام کرد که من پیش از این با مبعلی هم درگیر شده بودم....

بازیکن ابومسلم تصریح کرد: سرپرست یا باشگاه صبا به او یاد داد که بگوید غلامعلی‌تبار پیش از این حاشیه داشته است، تا جریمه او کمتر شود. یازده سال فوتبال بازی می‌کنم و یک درگیری هم نداشتم. نیازی ندارم کارهای عجیب و غریب انجام دهم.

وی با اشاره به برنامه 90 گفت: فردوسی‌پور اعلام کرد که بازیکنان صبا می‌گویند غلامعلی‌تبار حرکات عجیب و غریب انجام می‌دهد. من از این صحبت فردوسی‌پور ناراحت شدم. چرا او با این همه تجربه چنین صحبت‌هایی می‌کند و حرف دو سه بازیکن صبا را می‌گوید.

بازیکن ابومسلم یادآور شد: از بازیکن صبا به علت توهینی که انجام داده و همچنین ضربه مشتی که به من زده شکایت می‌کنم و پیگیر آن هم خواهم بود. هم‌اکنون از طریق باشگاه چنین کاری را انجام می‌دهم.

غلامعلی‌تبار درباره شرایط ابومسلم یادآور شد: از زمان حضور برگی‌زر تیم متحول شده و باید تلاش کنیم تا در تمامی بازی‌ها به برتری دست یابیم. در بازی مقابل نساجی نیز دنبال چنین موضوعی هستیم زیرا همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را خواهد داشت