هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال كشور - جام ازادگان ، مشكی پوشان خراسانی میزبان ، نفت مسجد سلیمان هستند.

هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام ازادگان

ابومسلم خراسان - نفت مسجد سلیمان

چهارشنبه 27 دى ماه 91 - ساعت 14:00

ورزشگاه بزرگ ثامن الائمه(ع) مشهد

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

هفته شانزدهم

چهارشنبه ۲۷ دی – ساعت ۱۴

 

ماشین سازی تبریز-نساجی مازندران-تختی-تبریز

گل گهر سیرجان-اتکا گلستان-اختصاصی گل گهر-سیرجان

الوند همدان-آهن بافق یزد-قدس-همدان

ابومسلم خراسان-نفت مسجد سلیمان-ثامن الائمه-مشهد

داماش ایرانیان-شهرداری اراک-صنایع دفاع-تهران

سایپا شمال-پاس همدان-شهدا-ساری

شهرداری بندر عباس-ایرانجوان بوشهر-خلیج فارس-بندر عباس

فولاد یزد-شهرداری تبریز-شهید نصیری-یزد

شهرداری یاسوج-برق شیراز-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-استقلال خوزستان-تختی-رفسنجان

نیروی زمینی تهران-یادآوران شلمچه-شهدا نزاجا-تهران

ملی حفاری اهواز-راهیان کرمانشاه-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

شاهین بوشهر-گسترش فولاد تبریز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-مس سرچشمه-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 ...............................................

 

هفته هفدهم

جمعه ۶ بهمن – ساعت ۱۴

 

گسترش فولاد تبریز-نساجی مازندران-بنیان دیزل-تبریز

آهن بافق یزد-ماشین سازی تبریز-شهدا سنگ آهن-بافق

اتکا گلستان-استقلال اهواز-شهدا-گرگان

مس سرچشمه-داماش ایرانیان-شهید زینلی-سرچشمه

شهرداری اراک-ابومسلم خراسان-امام خمینی-اراک

پاس همدان-ایرانجوان بوشهر-قدس-همدان

سایپا شمال- فولاد یزد-شهدا-ساری

برق شیراز-شهرداری بندر عباس-شهیددستغیب-شیراز

شهرداری تبریز-ملی حفاری اهواز-تختی-تبریز

راهیان کرمانشاه-نیروی زمینی تهران-آزادی –کرمانشاه

شاهین بوشهر-گل گهر سیرجان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال خوزستان-شهرداری یاسوج-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

نفت مسجد سلیمان-الوند همدان-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۴:۱۵

یادآوران شلمچه-مس رفسنجان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۱۵

 

 

 ...........................................

هفته هجدهم

پنجشنبه ۱۲ بهمن – ساعت ۱۴

 

نساجی مازندران-آهن بافق یزد-شهدا-ساری

گل گهر سیرجان-گسترش فولاد تبریز-اختصاصی گل گهر-سیرجان

داماش ایرانیان-اتکا گلستان-صنایع دفاع-تهران

ابومسلم خراسان-مس سرچشمه-ثامن الائمه-مشهد

فولاد یزد-پاس همدان- شهید نصیری-یزد

نیروی زمینی تهران-شهرداری تبریز-شهدای نزاجا-تهران

شهرداری یاسوج-یادآوران شلمچه-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-راهیان کرمانشاه-تختی-رفسنجان

ماشین سازی تبریز-نفت مسجد سلیمان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

الوند همدان-شهرداری اراک-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری بندرعباس-استقلال خوزستان-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۱۵

استقلال اهواز-شاهین بوشهر-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

ایرانجوان بوشهر-برق شیراز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

ملی حفاری اهواز-سایپا شمال-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 ...............................................................

 

هفته نوزدهم

پنجشنبه ۱۹ بهمن – ساعت ۱۴

 

نفت مسجد سلیمان-نساجی مازندران-بهنام محمدی-مجسد سلیمان-ساعت ۱۴:۳۰

گل گهر سیرجان-استقلال اهواز-اختصاصی گل گهر-سیرجان

شهرداری اراک-ماشین سازی تبریز-امام خمینی-اراک

اتکا گلستان-ابومسلم خراسان-شهدا-گرگان

مس سرچشمه-الوند همدان-شهید زینلی-سرچشمه

فولاد یزد-ملی حفاری اهواز-شهید نصیری-یزد

ساپیا شمال-نیروی زمینی تهران-شهدا-ساری

گسترش فولادتبریز-آهن بافق یزد-بنیان دیزل-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

پاس همدان-برق شیراز-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری تبریز-مس رفسنجان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۱۵

راهیان کرمانشاه-شهرداری یاسوج-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۱۵

شاهین بوشهر-داماش ایرانیان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال خوزستان-ایرانجوان بوشهر-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

یادآوران شلمچه-شهرداری بندرعباس-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۳۰

 

 

 ............................................................................

هفته بیستم

شنبه ۲۸ بهمن

 

نساجی مازندران-شهرداری اراک-شهدا-ساری-ساعت ۱۴:۱۵

ابومسلم خراسان-شاهین بوشهر-ثامن الائمه-مشهد-ساعت ۱۴:۰۰

آهن بافق یزد-نفت مسجد سلیمان-شهدا سنگ آهن-بافق-ساعت ۱۴:۱۵

داماش ایرانیان-گل گهر سیرجان-صنایع دفاع-تهران-ساعت ۱۴:۱۵

برق شیراز-استقلال خوزستان-شهید دستغیب-شیراز-ساعت ۱۴:۱۵

نیروی زمینی تهران-فولاد یزد-شهدا نزاجا-تهران-ساعت ۱۴:۱۵

مس رفسنجان- سایپا شمال-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری یاسوج-شهرداری تبریز-تختی-یاسوج-ساعت ۱۴:۱۵

ماشین سازی تبریز-مس سرچشمه-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۳۰

الوند همدان-اتکا گلستان-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری بندرعباس-راهیان کرمانشاه-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۳۰

استقلال اهواز-گسترش فولاد تبریز-تختی-اهواز-ساعت ۱۴:۴۵

ملی حفاری اهواز-پاس همدان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۴:۴۵

ایرانجوان بوشهر-یادآوران شلمچه-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت