بعد از روز بد مشكی ها در یزد ، كاروان باشگاه ابومسلم برای مصاف با استقلال در پایتخت اردو زد

تیم فوتبال ابومسلم مشهد بعد از شکست ناامید‌کننده‌ برابر سنگ آهن بافق در یزد از دیروز در تهران اردو زده است تا خودش را برای بازی حساس و مهمی که مقابل استقلال در جام حذفی دارد، آماده کند. شاگردان‌هادی برگی‌زر که بعد از یک پیروزی در لیگ و 2برد شیرین در جام حذفی برابر تیم‌های لیگ برتری جمعه سرانجام در یزد باختند، حالا برای دیداری آماده می‌شوند که اگر چه اهمیت آن به اندازه لیگ نیست، اما دیداری مهم به حساب می آید. دیدار با استقلال فرصت خوبی است که دست‌کم علاقه‌مندان فوتبال بعد از چند سال غیبت در سطح اول فوتبال کشور یادشان بیاید تیمی به نام ابومسلم هم وجود خارجی دارد!
اردوی مشکی‌ها در تهرانابومسلمی‌ها بعد از شکست برابر سنگ و آهن بافق یزد یکسره به تهران آمدند تا با توجه به فرصت اندکی که دارند تمریناتشان را در پایتخت ادامه دهند؛ ابر شهری که این روزها یکی از آلوده‌ترین شهرهای جهان است و به همین دلیل 2بازی مهم هفته بیستم لیگ برتر لغو شد. این خبر خوبی برای ابومسلمی‌ها نیست که هفته گذشته هم سردی هوا نگذاشت در مشهد خوب تمرین کنند. سرپرست تیم ابومسلم در این رابطه گفت: نباید این شكست را توجیه كنیم، اما شرایط آب و هوایی هفته گذشته مشهد در عملكرد بازیكنان برابر سنگ و آهن بافق بی‌تاثیر نبود....

هاشم حسینی با اشاره به تمرینات هفته گذشته تیم ابومسلم در زمین چمن مصنوعی و سالن‌ها به دلیل شرایط آب و هوایی افزود: شرایط تمرینی و وقفه افتادن بین بازی‌های تیم به دلیل انجام نشدن بازی با نساجی قائم‌شهر باعث شد هفته خوبی را در مشهد نداشته باشیم و در بازی مقابل سنگ آهن بافق یزد روز بدی را سپری كنیم. وی با اشاره به اینكه فرصت زیادی تا بازی بعدی در جام حذفی مقابل استقلال نداریم، گفت: تمرینات خود را از دیروز در تهران آغاز كرده‌ایم و خود را برای انجام یك بازی دشوار مقابل تیم قدرتمند استقلال در ورزشگاه آزادی آماده می‌كنیم.
مصدومیت مجید نورمحمدی و نبود این بازیكن در بازی مقابل استقلال مهم‌ترین اتفاق اردوی ابومسلمی‌ها تا این لحظه است که حسینی در این رابطه گفت: این بازیكن تمرینات خود را در مشهد زیرنظر مربی بدن‌ساز ادامه می‌دهد و امیدواریم تا روز 27‌دی ماه كه میزبان تیم نفت مسجد‌سلیمان خواهیم بود، بهبودی كامل خود را به‌دست آورد.


هادی برگی‌زر: در مشهد زمین پیدا نمی‌شود، به تهران آمدیم
سر مربی تیم ابومسلم گفت: به‌دلیل اینکه در مشهد زمین چمن برای تمرین پیدا نمی‌شود به تهران آمدیم تا قبل از بازی با استقلال چند جلسه تمرین خوب داشته باشیم.‌ هادی برگی‌زر با اشاره به اینکه بازیکنانش در هفته گذشته به‌دلیل برفی بودن زمین‌های مشهد در سالن تمرین کرده‌اند، افزود: هفته گذشته هر چه برای پیداكردن یک زمین برای تمرین تلاش كردیم، موفق نشدیم و به همین دلیل در شرایط نامناسب بدنی به دیدار بافق یزد رفتیم. برگی‌زر ادامه داد: آماده نبودن بازیکنان و سنگین بودن بدن آن‌ها باعث شد روز خوبی در یزد نداشته باشیم و بازنده از این شهر برگردیم. وی با تایید اینکه هوای تهران آلوده است، گفت: با این همه حداقل زمینی برای تمرین پیدا می‌شود و از آنجایی که در نیم فصل اردو نداشته‌ایم، می‌توانیم یک اردوی کوچک به بهانه بازی با استقلال داشته باشیم. وی درباره سرنوشت 3امتیاز بازی با نساجی قائم‌شهر نیز تصریح کرد: مطمئن باشید این 3امتیاز مال ماست. همین امروز به فدراسیون می‌رویم و کار را تمام می‌کنیم.+