هادی برگی زر ، سرمربی تیم مشكی پوشان فوتبال خراسانی : جای ابومسلم در ویترین لیگ برتر فوتبال خالی است.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم گفت: جای این تیم در ویترین لیگ برتر فوتبال خالی است. هادی برگی‌زر در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های استقلال و ابومسلم با بیان اینکه فردا بازی سختی را پیش رو داریم افزود : استقلال کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و به آسانی نمی‌توان آن‌ها را شکست داد. وی گفت : از زمانی که در جام حذفی حاضر شدیم می‌دانستیم اگر در دو بازی نخست پیروز شویم با استقلال برخورد می‌کنیم بنابراین آمادگی لازم را داشتیم.برگی‌زر با بیان اینکه ابومسلم حریف دست و پا بسته‌ای نیست ادامه داد : جام حذفی جام شگفتی‌هاست و تلاش می‌کنیم تا هم در لیگ آزادگان و هم جام حذفی به موفقیت برسیم.وی افزود : برای بالا رفتن جذابیت بازی‌ها بهتر بود این مسابقه‌ها رفت و برگشت انجام می‌شد تا هواداران ابومسلم هم می‌توانستند در یک بازی تیم‌شان را حمایت کنند. برگی زر‌ با اشاره به اینکه تیم فوتبال ابومسلم 50 سال قدمت و خاطرات خوبی در لیگ برتر دارد گفت : بازی‌های خوبی را در لیگ برتر انجام دادیم اما دست روزگار این تیم را به لیگ دسته یک برده است...

سرمربی ابومسلم ادامه داد : پتانسیل فنی ابومسلم بالاتر از حد لیگ یک است چون بازیکنان زیادی دارد که سابقه حضور در لیگ برتر را دارند.
وی گفت : از هفته دوازدهم که به این تیم آمدم تغییراتی را ایجاد کردم و نتیجه‌اش این شد که از 5 بازی گذشته در چهار مسابقه پیروز بودیم.
برگی زر افزود : تلاش می‌کنیم کمبود امتیازاتمان را در لیگ یک جبران کنیم و از طرفی حضور خوبی هم در جام حذفی داشته باشیم.
وی درباره بازی سنگ آهن بافق و ابومسلم هم با بیان اینکه درباره اتفاقات این بازی به فدراسیون شکایت کردیم، گفت: این بازی با پنج دقیقه تاخیر آغاز شد و پنالتی را هم به ناحق و به ضرر ما گرفتند و مسائل دیگر که ناشی از کمبود نظارت کافی کمیته برگزاری مسابقه‌هاست.
سرمربی ابومسلم درباره برخی صحبت‌های پیروانی سرمربی سنگ آهن بافق هم گفت: از پیروانی گله‌مندیم و فکر می‌کنم بعضی اظهار نظرها نوعی فرار رو به جلو است.
وی افزود: اگر هر کسی کارش را در هر مسئولیتی که هست درست انجام دهد مشکلات کمتر می‌شود و اینکه من همیشه خودم را مبرا بدانم و دیگران را متهم کنم درست نیست.
برگی زر با بیان اینکه بعضی از شهرها شرایط میزبانی لیگ دسته یک را هم ندارند اضافه کرد: به علت نبود محل اقامت برای بازیکنان برای بازی با سنگ آهن مجبور شدیم در یزد اقامت کنیم و دو ساعت را با اتوبوس تا محل برگزاری بازی‌ برویم.

 

.........


مهاجم تیم فوتبال ابومسلم هم در این نشست خبری با اشاره به اینکه فردا مقابل تیم بزرگی به میدان می‌رویم گفت : بازی بسیار سختی را در پیش داریم و اکثر بازیکنان ما در لیگ برتر و لیگ یک بازی کردند و شرایط حرفه‌ای بودن را درک می‌کنند.
هادی اصغری افزود: امیدواریم با تدارکی که با آقای برگی‌زر تدارک دیدند سربلند از میدان خارج شویم.