هادی برگی زر سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان: تا آخرین لحظه برای صعود تلاش می‌کنیم


سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از پیروزی بر استقلال‌اهواز گفت: بازی خوب اهوازی‌ها باعث شد كه ما هم شرایط خوبی پیدا كنیم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، هادی برگی‌زر در جمع خبرنگاران افزود: به نظرم شكل بازی خوب بود و نباید از نوع بازی که تیم استقلال اهواز انجام داد، گذشت و شاید بازی خوب آن‌ها باعث شد كه ما هم شرایط خو بی داشته باشیم و امیدوارم این روند ادامه پیدا كند. وی خاطرنشان كرد: حتی اگر كورسوی امیدی هم برای صعود به لیگ‌برتر داشته باشیم، این روحیه را در تیمم ایجاد كردم كه تا آخرین لحظه بازیكنانم با همه وجودشان بازی كنند و موجب خوشحالی هواداران شوند. وی ادامه داد: یك مقدار عقب‌افتادگی در امتیازات در نیم فصل اول به وجود آمده و انشاءالله نتایج سایر تیم‌ها به نفع ما رقم بخورد و ما هم بتوانیم در خارج از خانه پیروز شویم تا شرایطمان بهتر شود....

برگی‌زر در مورد داوری مسابقه هم بیان كرد: بازی را پیروز شدیم اما به نظرم در یكی دو صحنه داور پنالتی نگرفت كه شاید زاویه دید او خوب نبوده و در عین حال ما زمانی كه بازی‌ها را واگذار هم می‌كنیم، به داوری كاری نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان در پاسخ به این سوال كه آیا حساسیتی بین شما و سرمربی حریف پیش از این بازی وجود داشته است، اظهار کرد: این هم یك بازی مانند سایر مسابقات بود كه سه امتیاز داشت و قبل از بازی هم طی مصاحبه‌ای اعلام كرده بودم كه علی حنطه مربی و سرمایه این شهر است و حتی شب قبل مسابقه هم حدود یك ساعت با هم صحبت می‌كردیم و درست است كه ما رقیبیم اما در خارج از زمین مسابقه با هم رفیق هستیم.