میثاقیان: ابومسلم همه زندگی من است، باید شرایط حضور در ابومسلم مهیا باشد

اكبر میثاقیان گفت: ابومسلم را دوست دارم ولی به تنهایی نمی‌توانم به این تیم كمك كنم. سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم خراسان و یکی از گزینه‌های سرمربیگری این تیم در فصل آینده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، افزود: صحبت‌هایی از سوی مدیران باشگاه ابومسلم خراسان با من انجام شده ولی من به تنهایی نمی‌توانم كاری برای این تیم انجام دهم. وی افزود: در حالی كه همه عزیزان در باشگاه ابومسلم از دوستان من هستند ولی سه چهار سالی است كه اتفاقات و مشكلاتی در باشگاه به وجود آمده است که باید در وهله  اول راه حل آن را پیدا كرد. وی تصریح كرد: به واقع در هر تیمی كه به موفیقت دست می‌یابم، اول خدا كمكم می‌كنم و دوم تماشاگران؛ اگر در تیم ابومسلم نیز این مشكلات رفع شود دلم می‌خواهد در تیمی كه همه زندگی‌ام است، كار كنم....
 
وی ادامه داد: رابطه من با تیم فوتبال ابومسلم به مانند رابطه علی پروین با پرسپولیس است و من و مردم نیز در یك خانواده قرار داریم.
 
میثاقیان بیان كرد: در حال حاضر خارج از استان هستم و طی یكی دو روز آینده به شهر مشهد می‌آیم و اگر با مجموعه ابومسلم به توافق رسیدیم و مشكلات مرتفع شد، قطعا دوست دارم كه در این شهر مربیگری كنم زیرا 9 سال است كه خارج از مشهد هستم.
 
وی با اشاره به مشكلاتی كه بیان می‌كند، اظهار داشت: به طور مثال اگر بخواهم بازیكنان را كه مد نظرم هستند به ابومسلم بیاورم باید آن‌ها را از نظر مالی راضی كنم و اصلا موضوع خودم در این میان مطرح نیست و تنها به فكر كمك به تیم هستم.
 
وی در مورد پیشنهاداتش از لیگ برتر فوتبال كشور عنوان كرد: می‌خواستم به یك تیم لیگ برتری بروم كه بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد و اگر در لیگ یك بخواهم مربیگری كنم باید به تیمی بروم كه دارای شرایط مهیایی باشد.