مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اعلام کرد: جهانی‌فر، سرپرست جدید هیات فوتبال استان شد


پس از کش و قوس‌های فراوان، محمد جهانی‌فر، دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی، به عنوان سرپرست این هیات انتخاب شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان، چندی پیش با کناره‌گیری عباس چمنیان از ریاست هیات فوتبال خراسان رضوی، مدتی این هیات بدون سرپرست اداره می‌شد و در این میان اخبار ضد و نقیضی از کارگروه فوتبال استان در مورد تعیین تکلیف وضعیت هیات فوتبال به گوش می‌رسید. گفتنی است، در این مدت نیز نام افراد زیادی به عنوان گزینه‌های مطرح برای سرپرستی این هیات به چشم می‌خورد که سرانجام دبیر هیات فوتبال استان، از میان سایر گزینه‌ها برای احراز این سمت انتخاب شد.....

دكتر سیدعلی‌اكبر هاشمی جواهری در گفت‌وگو با ایسنا با تایید این خبر، اظهار كرد: در حال حاضر تصمیم ما بر آن شد تا محمد جهانی‌فر به عنوان سرپرست هیات فوتبال، عهده‌دار این سمت شود و این مساله تا زمان تعیین ریاست جدید هیات ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: در رابطه با تعیین سرپرست نمی‌توانستیم عجولانه عمل كنیم و فردی را برگزینیم؛ باید مسیر حركتی كه عباس چمنیان، ریاست پیشین این هیات، ایجاد كرده بود ادامه می‌یافت؛ جهانی‌فر به خاطر حفظ این روند به عنوان سرپرست هیات فوتبال استان، برگزیده شده است.

جواهری تصریح كرد:  هم‌اکنون در حال بررسی چند گزینه دیگر برای تعیین ریاست این هیات در آینده هستیم كه در حال حاضر از رسانه‌ای شدن اسامی ایشان خودداری می‌کنم.

مدیركل ورزش و جوانان استان در خصوص قطعیت حکم سرپرستی محمد جهانی‌فر خاطرنشان كرد: در حال حاضر حكم سرپرستی جهانی‌فر به فدراسیون فوتبال فرستاده شده و منتظر ابلاغ آن هستیم؛ احتمالا وی 3 تا ماه آینده، سرپرست هیات خواهد بود.