کمیته انضباطی تکلیف ابومسلم را مشخص کرد: تیم وفاییِ ابومسلم به رسمیت شناخته شد، خداداد عزیزی و حنطه مدیرفنی و سرمربی ماندند

رئیس کمیته انضباطی مالکیت وفایی در ابومسلم را به رسمیت شناخت و گفت: در حال حاضر مالک ابومسلم مؤسسه فرهنگی ورزشی مسلم خراسان رضوی است.  خبرگزاری فارس: تیم وفاییِ ابومسلم به رسمیت شناخته شد/ خداداد عزیزی و حنطه مدیرفنی و سرمربی ماندند. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه ابومسلم، اسماعیل حسن زاده به استناد مدارک و آیین نامه ی انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: مدیریت کنونی باشگاه، مالک رسمی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شناخته می شود. رئیس فدراسیون فوتبال طی نامه ای خطاب به باشگاه ابومسلم خراسان، بر تداوم فعالیت مدیریت کنونی باشگاه و بلامانع بودن ثبت قراردادهای بازیکنان و مربیان در هیئت فوتبال استان و فدراسیون فوتبال کشور به دلیل احراز مالکیت آنان بر تیم بر اساس مستندات و شواهد تأکید کرد...

در ابتدای این نامه که به نمابر باشگاه ارسال و نسخه ای از آن صبح امروز تحویل نماینده ی باشگاه در تهران شده، آمده است: جلسه ی کمیته ی انضباطی فدراسیون در وقت فوق العاده با تصدی امضاکنندگان زیر تشکیل و پرونده ی کلاسه ی فوق، تحت نظر کمیته قرار داشته و پس از بررسی محتویات پرونده و انجام مشاوره و با اعلام ختم رسیدگی، مباشرت به انشای رأی آینده می‌کند.

در این حکم تصریح شده است: با توجه به این که رسیدگی به پرونده ی اختلافات مالکیت باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان در مراجع ذی صلاح در حال انجام است و با عنایت به نزدیکی زمان شروع مسابقات لیگ و واگذاری امتیاز مالکیت تیم فوتبال ابومسلم خراسان به «مؤسسه ی فرهنگی ورزشی مسلم خراسان رضوی»، بدین وسیله این مؤسسه تا اطلاع ثانوی و اتخاذ تصمیم نهایی به جهت عدم تضییع حقوق این باشگاه، مستنداً به ماده ی 11 آیین نامه ی انضباطی فدراسیون فوتبال به عنوان مالک رسمی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شناخته می شود و مدیریت این مؤسسه می تواند در فدراسیون فوتبال و هیئت مربوطه فعالیت کنند. ضمنا وقت رسیدگی متعاقباً اعلام خواهد شد.

اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته ی انضباطی - 92/6/6

به گزارش فارس، اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان و همچنین وفایی، مالک چند سال اخیر این باشگاه در آستانه شروع رقابت‌های لیگ دسته اول هر یک تیمی تشکیل دادند و تمریناتی را آغاز کردند. اداره کل ورزش و جوانان عباس چمنیان را به عنوان سرمربی برگزید، اما مسئولان ابومسلم تغییر و تحولاتی در کادر فنی دادند و علی حنطه را به عنوان سرمربی و خدادادعزیزی را به عنوان مدیرفنی فعالیت کنند. چمنیان در گفت‌وگو با فارس اعلام کرده بود که تیم او اصلی است اما با رای کمیته انضباطی مشخص شد که تیم خداداد اصلی است!