علی حنطه، سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از شكست : شرمنده هواداران هستم

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان مدعی شد: اگر برخی آقایان در مجلس شورای اسلامی به كارهای خود بپردازند و وارد مسائل باشگاه ابومسلم نشوند،‌ مطمئنا می‌توانیم در بازی آینده بدون هیچ مشكلی مسابقه دهیم.به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، علی حنطه، سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از شكست تیمش برابر ایران‌جوان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: نتیجه بازی به گردن من خواهد بود اما قطعا ناشی از حواشی باشگاه است.به نظرم باخت تیم به دلیل حواشی ابومسلم بود زیرا بازیكنانم تمركز لازم را نداشتند ولی با وجود این نمی‌خواهم شكست را توجیه كنم و معتقدم بازی خوبی از آب درآمد.....

وی تصریح كرد: به لیگ دسته اول فوتبال كشور نگاه ویژه‌ای داریم و مطمئنا در هفته‌‌های آینده نتایج بهتری كسب خواهیم كرد.

وی ادامه داد: از عملكرد بازیكنانم تا دقیقه 75 مسابقه رضایت دارم ولی آنها باید بدانند كه نام‌ها در لیگ دسته اول بازی نمی‌كنند.

حنطه خاطرنشان كرد: تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر از تمامی پتانسیل خود در این مسابقه استفاده كرد و نباید از صدرنشینی آنها در لیگ هم غافل شد و تنها می‌توانم بگویم كه شرمنده هواداران هستم و خودم را مقصر باخت می‌دانم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به اینكه تیم متعلق به مجموعه ماست به آرامش نسبی رسیده‌ایم و قطعا در ادامه تمركز لازم برای رقابت با سایر حریفان را كسب خواهیم كرد.

وی بیان کرد: باید از تیم فوتبال ابومسلم حمایت شود تا به خاطر برخی حواشی ضربه نخورد و مطمئن باشیم امسال شرط اول ما قهرمانی در لیگ است و شك نكنید كه به این مهم دست خواهیم یافت