سرمربی مشکی ها : مشکلات ابومسلم را همه کشور به جز مسئولان خراسان رضوی می‌دانند


علی حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار کرد: ابومسلم در بدترین سال خود به این وضعیت دچار نشده بود و در حال حاضر مشکلات این تیم را همه کشور می‌دانند اما مسئولان استانی گویا نمی‌خواهند این مشکلات را بدانند.وی بیان کرد: احساس شخصی بنده این است که مسائل پشت پرده‌ای وجود دارد و عده‌ای به دنبال انتقام جویی هستند و هدف نهایی آنها این است که تیم فوتبال ابومسلم خراسان به وضعیتی مشابه تیم فوتبال پیام دچار شود و ابومسلم هم مانند این تیم به دسته‌های پائین‌تر برود.سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان بیان کرد: هدف آنها این است که با پائین رفتن ابومسلم، ابومسلم نوینی را بسازند اما محال است که این اتفاق بیفتد.حنطه تصریح کرد: در حال حاضر یک اسپاسر مالی برای تیم پیدا شده است و نماینده تام الاختیار این اسپانسر آقای عزیزی است، این اسپانسر تعهد داده است که بدهی ابومسلم در فدراسیون فوتبال را پرداخت کند، همچنین بدهی تیم ابومسلم به فیفا را که ناشی از شکایت دو بازیکن خارجی سابق این تیم است را پرداخت کند ولی آقایان حاضر نیستند با این اسپانسر صحبت کنند و باید دلیل این مسئله را از آنها جویا شد...

وی گفت: این افراد با ابومسلم مشکل دارند، اما باید به آنها گفت ما با همین جوانان کنونی تیم، با قدرت در مسابقات حاضر می‌شویم و در نهایت آنها هستند که باید پاسخ مردم را بدهند.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان خاطرنشان کرد: الان بسیاری از بازیکنان من پول توجیبی ندارند و کفش‌های ورزشی خود را هم چسب کاری کرده‌اند، 14 تا 15 بازیکن هم از تیم ما جدا شده‌اند اما با همین وضعیت همچنان در حال ادامه دادن هستیم و پا به پای تیم‌های صنعتی در حال جلو رفتن هستیم.

حنطه تصریح کرد: در این شرایط صدا و سیما هم به کمک ما نیامده است در حالی که اگر صدا و سیمای استان بازی‌های تیم فوتبال ابومسلم خراسان را پوشش دهد مردم با بسیاری از مشکلات تیم آشنا می‌شوند.

وی اظهار کرد: ما کار خود در لیگ یک را به خوبی بلد هستیم و مسیر خود را ادامه می‌دهیم و در حال حاضر با تیم‌های صنعتی گروه خود مثل یزد لوله، مس رفسنجان، پیکان و نماینده گچساران در حال رقابت هستیم اما مطمئن هستم همین افرادی که امروز به تیم فوتبال ابومسلم کمک نمی‌کنند فردا پشیمان می‌شوند و البته این مسئله برای ابومسلم سودی ندارد.

شهردار و شورای شهر به وعده خود برای کمک به ابومسلم عمل کنند

حنطه گفت: ابومسلم نام ماندگار ورزش این شهر و استان است و بسیاری از بازیکنان و مربیانی که در این تیم هستند دنبال مسائل مالی نیستند که اگر بودند، می‌توانستند از این تیم جدا شوند و تمام این مسائل در شرایطی است که بازیکنان من حتی یک درصد از قرار داد خود را نیز دریافت نکرده‌اند.

وی با اشاره به قول شهردار مشهد برای کمک به تیم فوتبال ابومسلم خراسان بیان کرد: آقای شهردار دو هفته قبل گفتند که مبلغ 200 میلیون تومان به ابومسلم کمک می‌کنند اما هنوز این مسئله محقق نشده است که اگر این کمک را انجام بدهند، می‌توانیم 10 درصد از قرار داد بازیکنان خود را پرداخت کنیم.

حنطه عنوان کرد: شورای شهر مشهد هم قول‌های در این زمینه داده است و باید از آقای بصیری پور بخواهم به این وعده‌ها عمل کنند.

وی گفت: آقایان باید جلو بیایند و کمک کنند و بعد از تعیین مالکیت تیم، وجوه خود را دریافت کنند.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم بیان کرد: در حال حاضر هزینه هتل تیم ما را مدیرعامل سیاه جامگان اهدا می‌کند و این در شرایطی است که خودشان مشکلات خاص خود را دارند.

حنطه افزود: دو هفته قبل در برنامه ورزش خراسان آقایان قول دادند مشکل ابومسلم را حل کنند اما هنوز خبری نشده است و این در حالی است که بازیکنان تیم‌هایی مانند سایپای قائمشهر و ایرانجوان بوشهر 10 تا 20 درصد قرار داد خود را در یافت کرده‌اند.

وی گفت: 25 اسفند بازی‌های لیگ دسته اول به اتمام می‌رسد و آقایان بهتر است اگر نمی‌خواهند کمک کنند دلایل خود را نیز بگویند و نباید فردا بعد از اتمام بازی‌های سراغ من و بازیکنانم به عنوان مقصر این وضعیت بیایند.