خداداد عزیزی: عده‌ای برای ابومسلم، دعای مرگ می‌کنند!


مدیرفنی سابق ابومسلم که چند روزی است از این تیم جدا شده، گفت: تمرینات تعطیل شده است و بازیکنان هم به خانه‌های خود رفته‌اند و معلوم نیست چه بر سر این تیم خواهد آمد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان خراسان رضوی، خداداد عزیزی در گفت‌وگو با شهرآرا ادامه داد: متاسفانه در این شهر، افراد بیشتر از اینکه به دنبال کمک کردن به ابومسلم باشند، به دنبال این هستند تا هریک لگدی به این تیم بزنند. هفته‌هاست که می‌گوییم یکی به داد این تیم برسد، اما هیچ کس گوش نمی‌کند. در این شهر یک عده دوست ندارند، این تیم بماند و هر لحظه برایش دعای مرگ می‌کنند. خداداد عزیزی تصریح کرد: من از خودم هم برای این تیم گذشتم، اما یک نفر پیدا نشد تا بگوید ما هم کمک می‌کنیم. فقط حرف و حرف، آخر چقدر صحبت می‌کنید. اگر این حرف‌ها و مشکلات ابومسلم را به سنگ گفته بودیم، بدون تردید از خجالت آب می‌شد، اما مسئولان ککشان هم نمی‌گزد!...

وی در رابطه با اینکه گفته بود تیم را با دندان تا پایان فصل نگه می‌دارد، اما حالا از این تیم کنار رفته است، تصریح کرد: هر جوری بود با چنگ و دندان این تیم را تا اینجا نگه داشتم، اما دیگر دندانی برایم باقی نمانده است که با آن ابومسلم را نگه دارم. از این به بعد چنگال‌هایم هم توان برداشتن این تیم را ندارد. وقتی می‌بینم که آقایان این را وظیفه من می‌دانند، دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. البته من به هیچ بازیکنی توصیه نکردم تا تمرینات را ترک کند، اما اینها هم تا یک جایی می‌توانند شرایط را تحمل کنند. بازیکنان هم آبرو و هم خانواده دارند، اما کسی به فکر آبرویشان نیست و آن‌ها مجبورند تا تمرینات را ترک کنند. مطمئن باشید شرایط ابومسلم در ادامه از این هم بدتر خواهد شد و اگر همین‌طور ادامه پیدا کند، این تیم به کلی نابود می‌شود.

وی درباره کمک 200میلیونی شهردار مشهد نیز گفت: این را من خودم نشنیدم، اما به ما نقل‌قول کردند. حالا اگر این مسئله واقعیت ندارد، من از شهردار مشهد خواهش می‌کنم که به این تیم کمک کند و نگذارد آبروی مشهد برود!